Завантажується...
Головна » 2015 » Листопад » 13 » Турнір з міні футболу серед дівчачих команд
12:52
Турнір з міні футболу серед дівчачих команд

12 листопада 2015 року в спортивному залі Буської ДЮСШ відбулись вже традиційні змагання з міні футболу серед збірних дівчачих команд загальноосвітніх шкіл Буського району на Кубок Буської ДЮСШ.
У турнірі взяли участь 10 команд: Буська 2; Буська Гімназія; Н Милятина ЗОШ; Тур'янська; Побужанська; Заводська; Красненська 2; Ожидівська; Олеська ЗОШ1-3 ст, та одна ЗОШ 1-2 ст із с Соколя.
Переможцем стали дівчата із Буської другої школи, із Н Милятина традиційно дівчата в призах і цьогоріч друге місце завоювали, найменші із Соколі дівчатка вибороли третє місце та четверті дівчата із Буської Гімназії.
Призери були нагороджені командними та особистими грамотами, та смачним тортом на команду. А також кожній команда- учасниця отримала за участь командну грамоту та футбольний м'яч із вимпелом.

Переглядів: 1222 | Додав: Andzhey | Рейтинг: 5.0/1