Чемпіонат Буського району.
Група "Б"
(Перше коло)
|
Час |
12 травня / Перший тур |
Рахунок |
14.30 |
"Буг" (Буськ) - "Сокіл" (Соколя) |
2:0 |
16.06 |
ФК "Красне" - ФК "Заводське/Топорів" |
|
16.00 |
ФК "Утішків" - "Динамо" (Новосілки) |
2:0 |
13.00 |
ФК "Полтва" - ФК "Олесько" |
3:1 |
19 травня / Другий тур |
16.00 |
"Сокіл" (Соколя) - ФК "Олесько" |
3:1 |
16.06 |
"Динамо" (Новосілки) - ФК "Полтва" |
|
16.00 |
ФК "Утішків" - ФК "Заводське/Топорів" |
2:3 |
13.00 |
"Буг" (Буськ) - ФК "Красне" |
0:0 |
26 травня / Третій тур |
15.30 |
ФК "Красне" - "Сокіл" (Соколя) |
1:1 |
16.00 |
ФК "Утішків" - "Буг" (Буськ)
|
3:1 |
13.00 |
ФК "Заводське/Топорів" - ФК "Полтва" |
4:2 |
13.00 |
ФК "Олесько" - "Динамо" (Новосілки) |
3:0 |
2 червня / Четвертий тур |
16.00 |
"Сокіл" (Соколя) - "Динамо" (Новосілки) |
1:1 |
16.00 |
ФК "Заводське/Топорів" - ФК "Олесько" |
3:2 |
13.30 |
"Буг" (Буськ) - ФК "Полтва" |
8:0 |
13.00 |
ФК "Красне" - ФК "Утішків" |
1:0 |
9 червня / П'ятий тур |
16.06 |
"Сокіл" (Соколя) - ФК "Утішків" |
|
16.00 |
ФК "Полтва" - ФК "Красне" |
1:0 |
16.00 |
ФК "Олесько" - "Буг" (Буськ) |
2:2 |
16.00 |
"Динамо" (Новосілки) - ФК "Заводське/Топорів" |
1:2 |
16 червня - Резервний день |
13.00 |
ФК "Красне" - ФК "Заводське/Топорів" |
1:0 |
13.00 |
"Динамо" (Новосілки) - ФК "Полтва" |
4:2 |
16.00 |
"Сокіл" (Соколя) - ФК "Утішків" |
1:2 |
23 червня / Шостий тур |
13.00 |
"Сокіл" (Соколя) - ФК "Заводське/Топорів" |
1:0 |
13.00 |
"Буг" (Буськ) - "Динамо" (Новосілки) |
4:0 |
15.30 |
ФК "Красне" - ФК "Олесько" |
4:1 |
11.00 |
ФК "Утішків" - ФК "Полтва" |
3:0 (тех.) |
30 червня / Сьомий тур |
Перен-но |
ФК "Полтва" - "Сокіл" (Соколя) |
|
13.00 |
ФК "Олесько" - ФК "Утішків" |
3:2 |
16.00 |
"Динамо" (Новосілки) - ФК "Красне" |
1:3 |
13.00 |
"Буг" (Буськ) - ФК "Заводське/Топорів" |
3:1 |
14 липня / Перенесений матч |
|
ФК "Полтва" - "Сокіл" (Соколя) |
|
|
7 липня / Попередній етап Кубка району |
14 липня - 1/4 фіналу Кубка району та малого Кубка району |
21 липня - 1/2 фіналу Кубка району та малого Кубка району |
Фінал Кубків / 24 - 25 серпня |
Чемпіонат району сезону 2019 року проводиться у два етапи: На першому етапі всі команди поділені на дві групи: " А" і "Б", та зіграють у своїх групах кожен з кожним і "вдома" і на "виїзді".
На другому етапі, команди, які посядуть у своїх групах 1,2,3 місця, із "золотими" очками зіграють із командами відповідно іншої групи та визначать між собою чемпіона Буського району.
А команди, які посіли 4,5,6 місця, також із "золотими" очками між собою та з очками із 1,2,3 командами своєї групи розіграють переможця першої ліги із такими ж командами іншої групи відповідно.
|