Федерація футболу Буського району
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Новини футболу
Завантажується...

ФК "Надбужжя"

(Буськ)

 

Друга ліга Львівської області. Група "А" (юнаки)

Група "А" І В Н П М`ячі О
1
"Сокіл" (Рясне-Руське)
4 4 0 0 9-0 12
2
"Галичина" (Великий Дорошів)
4 3 1 0 11-3 10
3
"Карпати" (Кам'янка-Бузька)
4 2 2 0 7-4 8
4
ФК "Синьковичі"
4 2 1 1 11-8 7
5
ФК "Радехів"
4 2 1 1 9-7 7
6
"Легінь" (Брюховичі)
4 2 0 2 4-4 6
7
"Шахтар" (Острів)
3 1 0 2 4-8 3
8
ФК "Надбужжя" (Буськ)
4 0 1 3 2-7 1
9
ФК "Новий Яричів / Руданці"
3 0 0 3 1-6 0
10
ФК "Гамаліївка / Ямпіль"
4 0 0 4 6-17 0

 

 

 

 

 

 

Друга ліга Львівської області. Група "А"

Перше коло

Час  28 квітня / Перший тур Рахунок
18.00 ФК "Надбужжя" (Буськ) - "Шахтар" (Острів) 2:3
  ФК "Радехів" - "Галичина" (Великий Дорошів) 1:1
29 квітня
  ФК "Новий Яричів / Руданці" - "Легінь" (Брюховичі) 0:2
  ФК "Синьковичі" - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) 1:1
  ФК "Гамаліївка / Ямпіль" - "Сокіл" (Рясне-Руське)  0:4
5 травня / Другий тур
17.00 ФК "Радехів" - ФК "Синьковичі" 2:4
6 травня
Юн. 14.00,. Дор. 16.00 "Сокіл" (Рясне-Руське) -  ФК "Надбужжя" (Буськ)

Юн. 1:1.

Дор 2:0

16.00 "Карпати" (Кам'янка-Бузька) - ФК "Гамаліївка / Ямпіль" 3:2
16.00 "Галичина" (Великий Дорошів) - "Легінь" (Брюховичі) 2:1
     
13 травня / Третій тур
Юн. 14.00,. Дор. 16.00 "Надбужжя" (Буськ) - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) 0:0, юнаки 2:3
  ФК "Синьковичі" - "Галичина" (Великий Дорошів) 0:3
   ФК "Гамаліївка / Ямпіль" - ФК "Радехів" 2:4
  ФК "Новий Яричів / Руданці" - "Сокіл" (Рясне-Руське) 0:1
  "Легінь" (Брюховичі) - "Шахтар" (Острів) 1:0
19 травня / Четвертий тур
Юн. 15.00, Дор. 17.00 ФК "Радехів" - "Надбужжя" (Буськ)

2:0, юнаки 2:1

  "Сокіл" (Рясне-Руське) - "Легінь" (Брюховичі) 2:0
  "Карпати" (Кам'янка-Бузька) - ФК "Новий Яричів / Руданці" 3:1
  ФК "Синьковичі" -  ФК "Гамаліївка / Ямпіль" 6:2
20 травня
  "Галичина" (Великий Дорошів) -  "Шахтар" (Острів) 5:1
27 травня / П'ятий тур
   ФК "Гамаліївка / Ямпіль" - "Галичина" (Великий Дорошів)  
  "Надбужжя" (Буськ) - ФК "Синьковичі"  
  ФК "Новий Яричів / Руданці" - ФК "Радехів"  
  "Легінь" (Брюховичі)  - "Карпати" (Кам'янка-Бузька)  
   "Шахтар" (Острів) - "Сокіл" (Рясне-Руське)  
 / Шостий тур
     
     
     
     
     
 / Сьомий тур
     
     
     
     
     
Восьмий тур
     
     
     
     
     
 / Дев'ятий тур
     
     
     
     
     

 

Склад команди

Гравець Р. Н.
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

 

0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0

 

Тренер

 

 

Представник

 
МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz