Федерація футболу Буського району
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Новини футболу
Завантажується...

ФК "Надбужжя"

Друга ліга Львівської області. Група "А"

Команда І В Н П М`ячі О
1
"Сокіл" (Рясне-Руське)
15 10 5 0 25-5 35
2
ФК "Синьковичі"
17 10 4 3 38-18 34
3
"Карпати" (Кам'янка-Бузька)
16 9 4 3 23-13 31
4
"Шахтар" (Острів)
17 9 3 5 28-21 30
5
"Галичина" (Великий Дорошів)
16 8 4 4 29-18 28
6
"Легінь" (Брюховичі)
14 7 3 4 22-13 24
7
ФК "Новий Яричів / Руданці"
16 4 2 10 14-23 14
8
ФК "Надбужжя" (Буськ)
15 1 5 9 10-26 8
9
ФК "Радехів"
14 2 1 11 13-34 7
10
ФК "Гамаліївка / Ямпіль"
14 1 1 12 9-40 4

 

 

 

 

 

Друга ліга Львівської області. Група "А" (юнаки)

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1
"Галичина" (Великий Дорошів)
  3:0 2:0 2:2 3:0 1:1 11:0 1:2     10 7 2 1 43-8 23
  12:0   6:2 2:1        
2
"Карпати" (Кам'янка-Бузька)
0:3   3:2 2:2 1:0 0:0 0:0 3:0     9 3 5 1 13-11 14
  1:1       3:3      
3
ФК "Надбужжя" (Буськ)
0:2 2:3   1:2 0:1 1:1 4:1 5:1     12 4 2 6 19-27 14
0:12 1:1   0:3 2:0   3:0    
4
ФК "Радехів"
2:2 2:2 2:1   1:0 1:1 1:1 1:0 0:3   8 3 4 1 10-10 13
                 
5
ФК "Синьковичі"
0:3 0:1 1:0 0:1   2:0 3:3 7:0     10 4 1 5 18-15 13
2:6   3:0     0:1      
6
"Сокіл" (Рясне-Руське)
1:1 0:0 1:1 1:1 0:2   3:1 4:1     10 3 4 3 13-11 13
1:2   0:2     2:0      
7
ФК "Новий Яричів / Руданці"
0:11 0:0 1:4 1:1 3:3 1:3   1:2     10 1 4 5 11-29 7
  3:3     1:0 0:2      
8
ФК "Гамаліївка / Ямпіль"
2:1 0:3 1:5 0:1 0:7 1:4 2:1       8 2 0 6 6-25 6
    0:3            
9
"Легінь" (Брюховичі)
      3:0             1 1 0 0 3-0 3
                 
10
"Шахтар" (Острів)
                    0 0 0 0 0-0 0
                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перше коло

Друга ліга Львівської області. Група "А"

Час  28 квітня / Перший тур Рахунок
18.00 ФК "Надбужжя" (Буськ) - "Шахтар" (Острів) 2:3
  ФК "Радехів" - "Галичина" (Великий Дорошів) 1:1
29 квітня
  ФК "Новий Яричів / Руданці" - "Легінь" (Брюховичі) 0:2
  ФК "Синьковичі" - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) 1:1
  ФК "Гамаліївка / Ямпіль" - "Сокіл" (Рясне-Руське)  0:4
5 травня / Другий тур
17.00 ФК "Радехів" - ФК "Синьковичі" 2:4
6 травня
14.00 -16.00 "Сокіл" (Рясне-Руське) -  ФК "Надбужжя" (Буськ)

Юн. 1:1.

Дор 2:0

16.00 "Карпати" (Кам'янка-Бузька) - ФК "Гамаліївка / Ямпіль" 3:2
16.00 "Галичина" (Великий Дорошів) - "Легінь" (Брюховичі) 2:1
     
13 травня / Третій тур
14.00 -16.00 "Надбужжя" (Буськ) - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) 0:0, юнаки 2:3
  ФК "Синьковичі" - "Галичина" (Великий Дорошів) 0:3
   ФК "Гамаліївка / Ямпіль" - ФК "Радехів" 2:4
  ФК "Новий Яричів / Руданці" - "Сокіл" (Рясне-Руське) 0:1
  "Легінь" (Брюховичі) - "Шахтар" (Острів) 1:0
19 травня / Четвертий тур
15.00 - 17.00 ФК "Радехів" - "Надбужжя" (Буськ)

2:0, юнаки 2:1

  "Сокіл" (Рясне-Руське) - "Легінь" (Брюховичі) 2:0
  "Карпати" (Кам'янка-Бузька) - ФК "Новий Яричів / Руданці" 3:1
  ФК "Синьковичі" -  ФК "Гамаліївка / Ямпіль" 6:2
20 травня
  "Галичина" (Великий Дорошів) -  "Шахтар" (Острів) 5:1
27 травня / П'ятий тур
   ФК "Гамаліївка / Ямпіль" - "Галичина" (Великий Дорошів) 0:2
  ФК "Новий Яричів / Руданці" - ФК "Радехів" 2:1
  "Легінь" (Брюховичі)  - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) 2:3
   "Шахтар" (Острів) - "Сокіл" (Рясне-Руське) 0:0
29 травня
14.00 - 16.00 "Надбужжя" (Буськ) - ФК "Синьковичі" Дор 0:5, Юн 0:1
3 червня / Шостий тур
  "Галичина" (Великий Дорошів) -  "Сокіл" (Рясне-Руське) 0:2
  "Карпати" (Кам'янка-Бузька) -  "Шахтар" (Острів) 3:2
  ФК "Радехів" - "Легінь" (Брюховичі) 0:2
  ФК "Синьковичі" - ФК "Новий Яричів / Руданці" 2:0
14.00 - 16.00  ФК "Гамаліївка / Ямпіль" - "Надбужжя" (Буськ) Дор. 1:0, Юн 1:5
10 червня
    "Карпати" (Кам'янка-Бузька) - "Галичина" (Великий Дорошів) 1:0
10 червня
  "Шахтар" (Острів) - ФК "Новий Яричів / Руданці" 3:0
17 червня / Сьомий тур
  "Надбужжя" (Буськ) - "Галичина" (Великий Дорошів) 0:0
  ФК "Новий Яричів / Руданці" -  ФК "Гамаліївка / Ямпіль" 1:0
   "Легінь" (Брюховичі) - ФК "Синьковичі" 3:2
   "Шахтар" (Острів) - ФК "Радехів" 2:1
   "Сокіл" (Рясне-Руське) - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) 0:0
24 червня / Восьмий тур
   ФК "Радехів" -  "Сокіл" (Рясне-Руське) 2:3
  ФК "Синьковичі" -  "Шахтар" (Острів) 3:0
  ФК "Гамаліївка / Ямпіль" -  "Легінь" (Брюховичі) 1:1
14.00 - 15.00 "Надбужжя" (Буськ) - ФК "Новий Яричів / Руданці" Дор. 1:1, Юн 4:1
1 липня / Дев'ятий тур
   ФК "Новий Яричів / Руданці" - "Галичина" (Великий Дорошів) 1:2
14.00  "Легінь" (Брюховичі) - "Надбужжя" (Буськ) 2:0
  "Шахтар" (Острів) - ФК "Гамаліївка / Ямпіль" 4:1
  "Сокіл" (Рясне-Руське) - ФК "Синьковичі" 2:2
   "Карпати" (Кам'янка-Бузька) - ФК "Радехів" 3:0
Друге коло
5 серпня / Десятий тур
  "Шахтар" (Острів) - "Надбужжя" (Буський район) 3:1
4.08 "Галичина" (Великий Дорошів) - ФК "Радехів" 3:0
  "Карпати" (Кам`янка-Бузька) - ФК "Синьковичі" 0:1
  "Легінь" (Брюховичі) - ФК "Новий Яричів-Руданці" 2:0
  "Сокіл" (с.Рясне-Руське) - ФК "Гамаліївка-Ямпіль" 3:0
11 серпня / Одинадцятий тур
  "Легінь" (Брюховичі) - "Галичина" (Великий Дорошів) 5:1
  ФК "Новий Яричів-Руданці"  - ФК "Шахтар" (Острів) 2:3
23.09 "Надбужжя" (Буський район) - "Сокіл" (с.Рясне-Руське)  
  ФК "Гамаліївка-Ямпіль" - "Карпати" (Кам`янка-Бузька) 0:3
  ФК "Синьковичі" - ФК "Радехів" 3:0
18 серпня / Дванадцятий тур
  "Галичина" (Великий Дорошів) - ФК "Синьковичі" 2:2
  ФК "Радехів" - ФК "Гамаліївка-Ямпіль"  
15.00 - 17.00 "Карапати" (Кам'янка Бузька) - "Надбужжя" (Буський район) Дор 0:0, Юн 1:1
  "Сокіл" (с.Рясне-Руське) - ФК "Новий Яричів-Руданці"  0:0
  ФК "Шахтар" (Острів) - "Легінь" (Брюховичі) 0:0
24 серпня / Тринадцятий тур
  ФК "Шахтар" (Острів) - "Галичина" (Великий Дорошів) 1:1
  "Легінь" (Брюховичі) - "Сокіл" (с.Рясне-Руське)  
  ФК "Новий Яричів-Руданці" - "Карпати" (Кам`янка-Бузька) 0:2
  "Надбужжя" (Буський район) - ФК "Радехів"  3:0
  ФК "Гамаліївка-Ямпіль" - ФК "Синьковичі " 0:3
28 серпня - Резервний день
     
     
     
2 вересня / Чотирнадцятий тур
  "Галичина" (Великий Дорошів) - ФК "Гамаліївка-Ямпіль"  
14.00 - 16.00 ФК "Синьковичі" - "Надбужжя" (Буський район) Дор 2:1, Юн 3:0
  ФК "Радехів" - ФК "Новий Яричів-Руданці"  
  "Карпати" (Кам`янка-Бузька) - "Легінь" (Брюховичі) 1:0
  "Сокіл" (с.Рясне-Руське) - ФК "Шахтар" (Острів) 1:0
9 вересня / П'ятнадцятий тур
  "Сокіл" (с.Рясне-Руське) - "Галичина" (Великий Дорошів) 2:0
  ФК "Шахтар" (Острів) - "Карпати" (Кам`янка-Бузька) 2:0
  "Легінь" (Брюховичі) - ФК "Радехів"   
  ФК "Новий Яричів-Руданці" - ФК "Синьковичі" 0:1
  "Надбужжя" (Буський район) - ФК "Гамаліївка-Ямпіль"  3:0 (тех.)
16 вересня / Шістнадцятий тур
12.00 - 14.00 "Галичина" (Великий Дорошів) - "Надбужжя" (Буський район) 4:1
  ФК "Гамаліївка-Ямпіль" - ФК "Новий Яричів-Руданці"  0:3
  ФК "Синьковичі" - "Легінь" (Брюховичі) 1:1
  ФК "Радехів" - ФК "Шахтар" (Острів) 0:3
  "Карпати" (Кам`янка-Бузька) - "Сокіл" (с.Рясне-Руське) 0:2
23 вересня - Резервний день
14.00 - 16.00 "Надбужжя" (Буський район) - "Сокіл" (с.Рясне-Руське) Дор. 1:1, Юн. 2:0
22.09 ФК "Шахтар" (Острів) - ФК "Синьковичі" 1:0
     
30 вересня / Сімнадцятий тур
  "Галичина" (Великий Дорошів) - "Карпати" (Кам`янка-Бузька)  
  "Сокіл" (с.Рясне-Руське) - ФК "Радехів"   
22.09 ФК "Шахтар" (Острів) - ФК "Синьковичі"  
  "Легінь" (Брюховичі) - ФК "Гамаліївка-Ямпіль"   
  ФК "Новий Яричів-Руданці" - "Надбужжя" (Буський район)  
7 жовтня / Вісімнадцятий тур
  "Галичина" (Великий Дорошів) - ФК "Новий Яричів-Руданці"  
  "Надбужжя" (Буський район) - "Легінь" (Брюховичі)  
  ФК "Гамаліївка-Ямпіль" - ФК "Шахтар" (Острів)  
  ФК "Синьковичі" - "Сокіл" (с.Рясне-Руське)  
  ФК "Радехів" - "Карпати" (Кам`янка-Бузька)  

 

 

МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz