Федерація футболу Буського району
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини футболу
Завантажується...

Відкритий "Кубок осені" Буського району з футболу 7Х7 серед ветеранів

 4.11.2017. Шкільний стадіон с. Андріївка
Півфнал Рах.

Сторонибаби - Лопатин-Броди

4:1
Андріївка - Красне 8:2
Фінал
Андріївка - Сторонибаби 4:2

 

Відкритий чемпіонат Буського району з футболу 8Х8 серед ветеранів 2017 року

Підсумкова таблиця

Команда І В Н П М`ячі О
1
Андріївка
7 7 0 0 38-11 21
2
Лопатин-Броди (об'єднана)
7 5 0 2 19-23 15
3
Сторонибаби
7 4 1 2 32-17 13
4
Красне
7 4 1 2 28-17 13
5
Утішків
7 2 0 5 25-24 6
6
Гончарівка
7 2 0 5 21-29 6
7
Олесько-Ожидів (об'єднана)
7 2 0 5 9-37 6
8
Буськ
7 1 0 6 15-29 3

 

 

 

Календар ігор відкритого чемпіонату Буського району з футболу 8Х8
серед ветеранів сезону 2017 року

28 червня - середа / Перший тур
Час Спорткомплекс ДЮСШ м. Буськ Рах.
1 17.00

Буськ - Сторонибаби

2:4
2 18.00 Красне - Олесько-Ожидів (об'єднана) 6:3
1 липня - субота / Перший тур
Спорткомплекс ДЮСШ м. Буськ

3

15.00

Утішків - Лопатин-Броди (об'єднана)

3:4

7 липня - п'ятниця / Другий тур
Стадіон: с. Андріївка
4 17.00 Сторонибаби - Андріївка 3:5
5 18.00 Буськ - Красне 3:7
8 липня - субота / Другий тур
Стадіон: с. Андріївка
6 18.00 Олесько-Ожидів - Утішків 0:14
15 липня - субота / Пропущений матч
Стадіон: с. Гончарівка
7 19.00 Лопатин-Броди (об'єднана) - Гончарівка 4:3
22 липня - субота / Третій тур
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
8 18.00

Красне - Сторонибаби

4:4
23 липня - неділя / Третій тур
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
9 11.00 Гончарівка - Олесько-Ожидів (об'єднана) 5:0
10 12.00 Утішків - Буськ 0:1
29 липня - неділя
Стадіон: с. Гончарівка
11 19.00 Утішків - Гончарівка 5:3
30 липня - неділя / Четвертий тур
Стадіон: с. Андріївка
12   Андріївка - Олесько-Ожидів (об'єднана) 3:0 (тех.)
12 серпня - субота
Стадіон: с. Андріївка
13 18.00 Андріївка - Буськ 7:2
14 19.00 Андріївка - Лопатин-Броди (об'єднана) 8:1
19 серпня - субота
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
15 13.00

Буськ - Лопатин-Броди (об'єднана)

4:6
20 серпня - неділя
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
16 11.00 Утішків - Сторонибаби 1:8
24 серпня - четвер
Стадіон: смт. Красне
17 16.30

Сторонибаби -  Олесько-Ожидів (об'єднана)

8:1
18 18.00 Красне - Гончарівка 6:3
9 вересня - субота
Стадіон: с. Андріївка
19 18.00

Красне - Лопатин-Броди (об'єднана)

1:2
  16 вересня - субота
                         Стадіон: ДЮСШ м. Буськ                      
20 15.30

Олесько-Ожидів (об'єднана) - Буськ

2:1
21 16.30

Андріївка - Гончарівка

8:2
22 Не відбувся Красне - Утішків 3:0 (тех.)
23 18.30 Сторонибаби - Лопатин-Броди (об'єднана) 1:2
 23 вересня - субота
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
24 17.00 Андріївка - Утішків 5:2
25 18.00 Буськ - Гончарівка 2:3
30 вересня - субота 
Стадіон: с. Андріївка
26 17.00 Гончарівка - Сторонибаби 2:4
1 жовтня - неділя 
Стадіон: с. Андріївка
27 16.00

Андріївка - Красне

2:1
28 18.00  Лопатин-Броди (об'єднана) - Олесько-Ожидів (об'єднана) 0:3 (тех.)
 
   

 

 
 
   

 

 
       
       
       
 
       
       
       
       
       
   

 

 
   

 

 
   

 

 
   

 

 

Відкритий чемпіонат Буського району з футзалу серед ветеранів

Підсумкова таблиця

Команда І В Н П М`ячі О
1
Андріївка
7 7 0 0 60-33 21
2
Сторонибаби-1
7 5 1 1 57-35 16
3
Красне
7 5 0 2 58-41 15
4
Лопатин
7 4 1 2 49-35 13
5
Утішків
7 2 1 4 42-43 7
6
Буськ
7 2 0 5 24-49 6
7
Сторонибаби-2
7 1 0 6 29-58 3
8
Полтва
7 0 1 6 14-39 1

 

 

 

Кращі бомбардири чемпіонату з футзалу серед

ветеранів

Гравець Команда Голи
1 Уштан Володимир Андріївка 31
2 Майор Ярослав Красне 30
3 Кучма Володимир Красне 14
4 Дроздовський Андрій Сторонибаби-1 13
5 Анклевич Ярослав Сторонибаби-1 10
6

Коваль Віталій

Лопатин

10

7 Хвостяк Андрій Сторонибаби-2 10
8 Романовський Анатолій Лопатин 10
9 Секрет Андрій Сторонибаби-1 8
10 Квасниця Ігор Сторонибаби-1 8
11 Іваник Юрій Андріївка 8
12 Москва Василь Утішків 7
13

Лисищак Володимир

Сторонибаби-2

7
14 Дубас Тарас Утішків 7
15 Стебницький Богдан Сторонибаби-1 5
16

Боцян Володимир

Буськ 5


 

Календар ігор відкритого чемпіонату Буського району з футзалу
серед ветеранів сезону 2017 року

Спорткомплекс ДЮСШ м. Буськ
Час Перший тур / 15 січня Рах.
1 17.00

Буськ - Лопатин

1:14

Перший тур / 22 січня

2 15.00 Полтва - Утішків 7:7
Перший тур / 28 січня

3

16.00 Красне - Сторонибаби-1

4:12

Перший тур / 29 січня
  Пере-но Андріївка - Сторонибаби-2 :
Другий / 4 лютого
4 16.00 Лопатин - Андріївка 5:8
    Перенесений матч / 4 лютого  
5 17.00 Андріївка - Сторонибаби-2 9:6
Другий тур / 5 лютого
6 17.00 Буськ - Утішків 3:6
Другий тур
11 лютого
7 16.00

Сторонибаби-1 - Сторонибаби-2

14:8
8 17.00 Полтва - Красне 6:10
Третій тур 
18 лютого
9 17.00

Утішків - Лопатин

5:8
19 лютого
10 16.00 Сторонибаби-2 - Полтва 5:0 (тех.)
11 17.00 Красне - Буськ 8:3
Четвертий тур
25 лютого
12 15.00

Утішків - Красне

6:7
13 16.00

Полтва - Андріївка

1:2
14 17.00

Андріївка - Сторонибаби-1

10:6
15 18.00 Буськ - Сторонибаби-2 9:4
26 лютого
  Пере-но

Лопатин - Сторонибаби-1

 
П'ятий тур / 4 березня
16 17.00

Утішків - Андріївка

6:10
17 18.00 Андріївка - Буськ 12:3
18 19.00 Сторонибаби-2 - Утішків 3:9
19 Матч не відбудеться Сторонибаби-1 - Полтва 5:0 (тех.)
Шостий - Сьомий тур / 5 березня
20 10.00 Андріївка - Красне 9:6
21 11.00 Красне - Лопатин 9:4
22 12.00 Красне - Сторонибаби-2 14:1
23 13.00 Сторонибаби-1 - Утішків 5:3
24 14.00 Лопатин - Сторонибаби-1 10:10
25 15.00

Сторонибаби-2 - Лопатин

2:3
26 16.00

Буськ - Сторонибаби-1

0:5 (тех.)
27 Матч не відбудеться

Полтва - Буськ

0:5 (тех.)
28 Матч не відбудеться

Лопатин - Полтва

5:0 (тех.)

 

 

 

Архів - 2016

Архів - 2015

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz