Федерація футболу Буського району
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Новини футболу
Завантажується...

Прем'єр ліга

Чемпіонат Буського району серед команд Прем'єр-ліги 2017 року

Підсумкова таблиця чемпіонату

Команда І В Н П М`ячі О
1
ФК "Красне"
14 9 3 2 23-13 30
2
ФК "Топорів"
14 8 1 5 36-24 25
3
ФК "Полтва"
14 7 4 3 32-22 25
4
"Дружба" Переволочна
14 7 3 4 27-17 24
5
"Сокіл" Андріївка
14 7 2 5 40-24 23
6
ФК "Петричі"
14 5 3 6 31-36 18
7
"Буг" Буськ
14 2 2 10 22-46 8
8
"Стандарт" Заводське
14 1 2 11 23-52 5

 

 

Прем'єр-ліга

Кращі бомбардири

(станом на 24 вересня)

Гравець Команда Голи
1 Сенчишин Олег "Сокіл" (Андріївка) 11
2 Яцинка Роман ФК "Петричі" 10
3 Тижай Богдан ФК "Полтва" 10
4 Кудінов Юрій "Дружба" (Переволочна) 9
5 Кучма Роман "Сокіл" (Андріївка) 7
6 Ільчук Назарій ФК "Красне" 7
7 Кутник Павло "Сокіл" (Андріївка) 6

 

 

Прем'єр-ліга

Дискваліфіковані гравці

Гравець Команда пропускає Причина
1

Дроздовський Сергій

"Буг" (Буськ)

10 матчів

(починаючи від 25. 06.2017)

Удар арбітра

2

Башко Роман

ФК "Петричі"

10 матчів

(починаючи від 24.09.2017)

Удар асистента арбітра

3    

 

 

4    

 

 

5      

 

 

 

Розклад матчів

Календар ігор
Чемпіонату Буського району з футболу
серед команд Прем'єр-ліги сезону 2017 року

( Перше коло)

Час Перший тур / 7 травня Рах.

1

13.00 "Сокіл" Андріївка - "Стандарт" Заводське

6:0

2

13.00

ФК "Полтва" - ФК "Петричі"

1:0

3

14.00 "Буг" Буськ - "Дружба" Переволочна

1:3

4

16.00 ФК "Топорів" - ФК "Красне"

0:1

Другий тур /  14 травня

6

13.00 "Стандарт" Заводське - ФК "Красне"

0:0

7

16.00 "Дружба" Переповочна - ФК "Топорів"

2:3

8

15.30 ФК "Петричі" - "Буг" Буськ

1:2

9

13.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Полтва"

1:3

Третій тур / 21 травня 

10

16.00 ФК "Полтва" - "Стандарт" Заводське

6:0

11

13.00 "Буг" Буськ - "Сокіл" Андріївка

0:4

12

15.00 ФК "Топорів" - ФК "Петричі"

5:1

13

13.00 ФК "Красне" - "Дружба" Переволочна

2:1

Четвертий тур / 28 травня

14

16.00 "Стандарт" Заводське - "Дружба" Переволочна

0:1

15

16.00 ФК "Петричі" - ФК "Красне"

1:3

16

13.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Топорів"

3:1

17

13.00 ФК "Полтва" - "Буг" Буськ

3:1

4 червня
Попередній етап Кубка району

П'ятий тур /  11 червня

18

15.00 "Буг" Буськ - "Стандарт" Заводське

5:3

19

13.00 ФК "Топорів" - ФК "Полтва"

4:2

20

16.00 ФК "Красне" - "Сокіл" Андріївка

2:0

21

13.00 "Дружба" Переволочна - ФК "Петричі"

1:1

18 червня
1/8 фіналу Кубка району та Малого Кубка

Шостий тур / 25 червня

22

15.30 "Стандарт" Заводське - ФК "Петричі"

2:4

23

12.30 "Сокіл" Андріївка - "Дружба" Переволочна

3:0 (тех.)

24

12.30 ФК "Красне" - ФК "Полтва"

1:1

25

15.00 ФК "Топорів" - "Буг" Буськ

8:3

2 липня
1/4 фіналу Кубка району та Малого Кубка
9 липня / Резервний день
1/2 Кубка району та Малого Кубка (перші матчі)

Сьомий тур /  16 липня

26

15.00 ФК "Топорів" - "Стандарт" Заводське

4:2

27

13.00 "Буг" Буськ - ФК "Красне"

0:1

28

13.00 ФК "Полтва" - "Дружба" Переволочна

2:2

29

16.00 ФК "Петричі" - "Сокіл" Андріївка

2:8

23 липня

1/2 фіналу Кубка району та Малого Кубка (матчі відповіді)

Попередній етап Кубка пам'яті І. Г. Вольського

30 липня

Фінал Кубка району та Малого Кубка.

6 - 13 серпня
Кубок пам'яті І. Г. Вольського
20 серпня
Фінал Кубка пам'яті І. Г. Вольського

( Друге коло)

Восьмий тур / 27 серпня

30

16.00 "Стандарт" Заводське - "Сокіл" Андріївка

3:5

31

13.00 ФК "Петричі" - ФК "Полтва"

4:1

32

13.00 "Дружба" Переволочна - "Буг" Буськ

4:0

33

16.00

ФК "Красне" - ФК "Топорів"

2:0

Дев'ятий тур /  3 вересня

34

14.00 ФК "Красне" - "Стандарт" Заводське

1:0

35

15.00 ФК "Топорів" - "Дружба" Переволочна

1:0

36

13.00 "Буг" Буськ - ФК "Петричі"

3:3

37

13.00 ФК "Полтва" - "Сокіл" Андріївка

2:1

  Десятий тур / 10 вересня

38

    12.00      "Стандарт" Заводське - ФК "Полтва"

   3:3     

39

13.00

"Сокіл" Андріївка - "Буг" Буськ

2:2

40

16.00 ФК "Петричі" - ФК "Топорів"

4:3

41

15.00 "Дружба" Переволочна - ФК "Красне"

3:1

Одинадцятий тур /  17 вересня

42

16.00 "Дружба" Переволочна - "Стандарт" Заводське

5:2

43

17.00 ФК "Красне" - ФК "Петричі"

3:1

44

14.00 ФК "Топорів" - "Сокіл" Андріївка

1:1

45

12.00 "Буг" Буськ - ФК "Полтва"

0:4

Дванадцятий тур /  24 вересня

46

13.00 "Стандарт" Заводське - "Буг" Буськ

6:3

47

17.00 ФК "Полтва" - ФК "Топорів"

2:1

48

11.30 "Сокіл" Андріївка - ФК "Красне"

3:2

49

14.00 ФК "Петричі" - "Дружба" Переволочна

0:0

Резервний день / 1 жовтня
       
       
       

Тринадцятий тур / 8 жовтня

50

13.00 ФК "Петричі" - "Стандарт" Заводське

6:2

51

16.00 "Дружба" Переволочна - "Сокіл" Андріївка

3:1

52

16.00 ФК "Полтва" - ФК "Красне"

2:2

53

13.00 "Буг" Буськ - ФК "Топорів"

1:2

Чотирнадцятий тур /  15 жовтня

54

16.00 "Стандарт" Заводське - ФК "Топорів"

0:3

55

16.00 ФК "Красне" - "Буг" Буськ

2:1

56

16.00 "Дружба" Переволочна - ФК "Полтва"

2:0

57

16.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Петричі"

2:3

 

Комітет з проведення змагань

Архів 2016 року

Архів 2015 року

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz