Федерація футболу Буського району
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Новини футболу
Завантажується...

Перша ліга

Чемпіонат Буського району серед команд Першої ліги 2018 року

Команда І В Н П М`ячі О
1
ФК "Кізлів"
6 5 1 0 17-7 16
2
ФК "Боложинів"
6 3 0 3 14-10 9
3
"Рейнджерс" Куткір
6 3 0 3 12-12 9
4
"Динамо" Новосілки
6 3 0 3 11-12 9
5
ФК "Балучин"
6 2 2 2 12-10 8
6
ФК "Олесько"
6 2 1 3 5-8 7
7
"Ера" Ожидів
6 0 2 4 5-17 2
8
"Стандарт" Заводське
0 0 0 0 0-0 0
9
"УНМ Красне"
0 0 0 0 0-0 0

Команди "УНМ Красне"  та "Стандарт" (Заводське) знялись з Чемпіонату.

Згідно регламенту, якщо команда не зіграла 50% матчів, то всі результати за участю цієї команди анульовуються.

 

 

Перша ліга

Кращі бомбардири

(станом на 29 липня)

Гравець Команда Голи
1 Левицький Василь "Рейнджерс" (Куткір) 11
2 Гриновець Олексій "Стандарт" (Заводське) 6
3 Гнєвик Володимир "Рейнджерс" (Куткір) 5
4 Пелех Володимир "Стандарт" (Заводське) 5
5 Андрусяк Тарас ФК "Боложинів" 5
6 Ковалишин Павло ФК "Балучин" 5
7 Дружинський Андрій "Ера" (Ожидів) 5
8 Вульчак Ігор ФК "Кізлів" 5

 

 

Перша ліга

Дискваліфіковані гравці

Гравець Команда пропускає  Причина
1 Кушнір Ігор "Динамо" (Новосілки) 3 матчі (починаючи з 15.07)

За публічні, неетичні, образливі вчинки.

2 Дітчук Андрій ФК "Балучин" До рішення КДК

 

3 Успенний Микола ФК "Олесько" До рішення КДК

 

 

Розклад матчів

Календар ігор
Чемпіонату Буського району з футболу
серед команд Першої ліги сезону 2018 року

( Перше коло)

Час Перший тур /  20 травня Рахунок

1

13.00 "Ера" (Ожидів) - "УНМ Красне"

Анульовано

2

16.00 ФК "Олесько" - ФК "Боложинів"

2:0

3

13.00 "Рейнджерс" (Куткір) - "Стандарт" (Заводське)

Анульовано

4

16.00 "Динамо" (Новосілки) - ФК "Балучин"

3:1

Вихідна - ФК "Кізлів"

Другий тур / 27 червня

5

16.00 ФК "Балучин" - ФК "Боложинів"

4:2

6

13.00 ФК "Олесько" - "Рейнджерс" (Куткір)

0:2

7

13.00 "УНМ Красне" - "Стандарт" (Заводське)

Анульовано

8

16.00 ФК "Кізлів" - "Ера" (Ожидів)

1:1

Вихідна - "Динамо" (Новосілки)
Третій тур / 3 червня

9

13.00 "Стандарт" (Заводське) - ФК "Кізлів"

Анульовано

10

16.00 "УНМ Красне" - ФК "Олесько"

Анульовано

11

13.00 ФК "Балучин" - "Рейнджерс" (Куткір)

5:1

12

13.00 ФК "Боложинів" - "Динамо" (Новосілки)

3:0

Вихідна - "Ера" (Ожидів)

Четвертий тур / 10 червня

13

12.30 "Рейнджерс" (Куткір) - "Динамо" (Новосілки)

2:1

14

13.00 ФК "Балучин" - "УНМ Красне"

Анульовано

15

13.00 ФК "Кізлів" - ФК "Олесько"

3:0

16

16.00 "Стандарт" (Заводське) - "Ера" (Ожидів)

Анульовано

Вихідна - ФК "Боложинів"
 
17 червня / Кубок району
 

П'ятий тур / 24 червня

17

18.00 ФК "Олесько" - "Ера" (Ожидів)

2:1

18

13.00 ФК "Кізлів" - ФК "Балучин"

3:1

19

16.00 "Динамо" (Новосілки) - "УНМ Красне"

Анульовано

20

13.00 ФК "Боложинів" - "Рейнджерс" (Куткір)

2:1

Вихідна - "Стандарт" (Заводське)

Резервний день / 28 червня

       
       
Шостий тур / 1 липня
  13.00 ФК "Олесько" - "Стандарт" (Заводське) 2:2
Кубок району / 1 липня
 
Шостий тур / 8 липня

21

13.05. "УНМ Красне" - ФК "Боложинів"

Анульовано

22

16.00 ФК "Кізлів" - "Динамо" (Новосілки)

4:3

23

13.00 "Ера" (Ожидів) - ФК "Балучин"

1:1

24

1.07 ФК "Олесько" - "Стандарт" (Заводське)

Анульовано

Вихідна - "Рейнджерс" (Куткір)

Сьомий тур / 15 липня

25

13.00 "Стандарт" (Заводське) - ФК "Балучин"

Анульовано

26

13.00 "Динамо" (Новосілки) - "Ера" (Ожидів)

2:1

27

13.00 ФК "Боложинів" - ФК "Кізлів"

2:3

28

13.00

"УНМ Красне" - "Рейнджерс" (Куткір)

Анульовано

Вихідна - ФК "Олесько"
 
Кубок району / 22 липня
 

Восьмий тур /  29 липня

29

13.30 ФК "Кізлів" - "Рейнджерс" (Куткір)

3:0

30

16.00 "Ера" (Ожидів) - ФК "Боложинів"

0:5

31

13.00 "Стандарт" (Заводське) - "Динамо" (Новосілки)

Анульовано

32

13.00 ФК "Олесько" - ФК "Балучин"

0:0

Вихідна - "УНМ Красне"
Дев'ятий тур /  5 серпня
33 16.00 "Динамо" (Новосілки) - ФК "Олесько" 2:1
34 Не відбудеться ФК "Боложинів" - "Стандарт" (Заводське)  
35 13.05. "Рейнджерс" Куткір - "Ера" Ожидів 6:1
36 Не відбудеться "УНМ Красне" - ФК "Кізлів"  
Вихідна - ФК "Балучин"
 
1/4 Кубка району і малого Кубка району / 12 серпня
1/2 Кубка району і малого Кубка району / 19 серпня
 Фінал Кубка району і малого Кубка району / 26 серпня /
 
(Друге коло)
Час   Десятий тур /  Рах.

37

          

    

38

 

 

 

39

   

 

40

   

 

Вихідна - 

Одинадцятий тур / 

41

   

 

42

   

 

43

   

 

44

   

 

Вихідна - 

Дванадцятий тур /  

45

   

 

46

   

 

47

   

 

48

   

 

Вихідна - 

Тринадцятий тур / 

49

   

 

50

   

 

51

   

 

52

   

 

Вихідна - 

Чотирнадцятий тур / 

53

   

 

54

   

 

55

   

 

56

   

 

Вихідна - 
П'ятнадцятий тур / 
57      
58      
59      
60      
Вихідна - 
Шістнадцятий тур / 
61      
62      
63      
64      
Вихідна - 
Сімнадцятий тур / 
65      
66      
67      
68      
Вихідна - 
Вісімнадцятий тур / 
69      
70      
71      
72      
Вихідна - 
 

Комітет з проведення змагань

 

 

Архів 2017 року

Архів 2016 року

Архів 2015 року

МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz