Федерація футболу Буського району
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини футболу
Завантажується...

Перша ліга

Чемпіонат Буського району серед команд Першої ліги

Підсумкова таблиця чемпіонату

Команда І В Н П М`ячі О
1
"Стандарт" Побужани
14 11 1 2 38-16 34
2
ФК "Балучин"
14 8 3 3 33-19 27
3
ФК "Задвір'я"
14 8 2 4 44-34 26
4
ФК "Олесько"
14 5 4 5 23-24 19
5
ФК "Боложинів"
14 5 2 7 20-23 17
6
"УНМ Красне"
14 4 2 8 12-24 14
7
"Ера" Ожидів
14 4 1 9 22-40 13
8
ФК "Милятин"
14 2 3 9 18-30 6

 

 

 

Перша ліга

Кращі бомбардири

Гравець Команда Голи
1 Дацків Дмитро "Стандарт" (Побужани) 16
2 Кушнір Михайло ФК "Задвір'я" 16
3 Боярський Андрій "Стандарт" (Побужани) 14
4 Лесюк Степан ФК "Балучин" 11
5 Фургало Назар ФК "Задвір'я" 11
6 Хом'як Роман ФК "Боложинів" 9
7 Цюпка Ігор ФК "Балучин" 6
8 Яворський Дмитро ФК "Милятин" 5

 

 

Перша ліга

Дискваліфіковані гравці

Гравець Команда пропускає  Причина
1 Цюпка Ігор ФК "Балучин" 2 матчі (починаючи з 15.10.2017)

Удар суперника

2 Саламаха Назар "УНМ Красне" 2 матчі (починаючи з 15.10.2017) 

Удар суперника

 

 

Розклад матчів

Календар ігор
Чемпіонату Буського району з футболу
серед команд Першої ліги сезону 2017 року

( Перше коло)

Час Перший тур / 7 травня Рах

1

16.00 ФК "Задвір'я" - ФК "Боложинів"

5:4

2

16.00

"УНМ Красне" - ФК "Олесько"

1:2

3

16.00 ФК "Балучин" - "Стандарт" Побужани

1:3

4 Пер-но

 "Ера" Ожидів - ФК "Милятин"

 
 

Другий тур / 14 травня

5

13.00 ФК "Боложинів" - ФК "Балучин"

2:2

6

16.00 "Стандарт" Побужани - "Ера" Ожидів

4:0

7

16.00 ФК "Олесько" - ФК "Задвір'я"

1:2

8 13.00

ФК "Милятин" - "УНМ Красне"

1:2

Третій тур /  21 травня

9

13.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Задвір'я"

2:2

10

13.00 ФК "Балучин" - "Ера" Ожидів

4:1

11

16.00 "УНМ Красне" - ФК "Боложинів"

1:0

12 13.00

ФК "Милятин" - ФК "Олесько"

2:2

Четвертий тур /  28 травня

13

13.00 "Ера" Ожидів" - "УНМ Красне"

2:0

14

16.00 ФК "Олесько" - "Стандарт" Побужани

2:3

15

16.00 ФК "Задвір'я" - ФК "Балучин"

0:6

16 16.00

ФК "Боложинів" - ФК "Милятин"

2:1
4 червня
Попередній етап Кубка району

П'ятий тур /  11 червня

17

13.00 ФК "Балучин" - ФК "Олесько"

2:1

18

13.00 "УНМ Красне" - ФК "Задвір'я"

0:2

19

13.00 ФК "Боложинів" - "Ера" Ожидів

2:1

20 16.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Милятин" 0:4
18 червня
1/8 фіналу Кубка району та Малого Кубка

Шостий тур / 25 червня

21

13.00 "Ера" Ожидів - ФК "Олесько"

0:4

22

16.00 ФК "Боложинів" - "Стандарт" Побужани

1:4

23

13.00 ФК "Балучин" - "УНМ Красне"

2:0

24 Перен-но ФК "Милятин" - ФК "Задвір'я"  
2 липня
1/4 фіналу Кубка району та Малого Кубка
2 липня / Пропущений матч шостого туру
  13.00 ФК "Милятин" - ФК "Задвір'я" 2:4
9 липня
1/2 фіналу Кубка району та Малого Кубка
9 липня / Резервний день
  15.00  "Ера" Ожидів - ФК "Милятин" 2:3
       
Сьомий тур / 16 липня
25 16.00 ФК "Балучин" - ФК "Милятин" 3:0
26 13.00 "Стандарт" Побужани" - "УНМ Красне" 2:0
27 16.00 ФК "Олесько" - ФК "Боложинів" 2:1
28 Перен-но "Ера" Ожидів - ФК "Задвір'я"  
23 липня
1/2 фіналу Кубка району та Малого Кубка (матчі відповіді)
30 липня / Перенесений матч
  16.00 "Ера" Ожидів - ФК "Задвір'я" 6:3
30 липня
Фінал Кубка району та Малого Кубка.

( Друге коло)

Восьмий тур / 27 серпня

29

16.00 ФК "Боложинів" - ФК "Задвір'я"

3:1

30

13.00 ФК "Олесько" - "УНМ Красне"

3:0 (тех)

31

16.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Балучин"

3:1

32 13.00 ФК "Милятин" -  "Ера" Ожидів 0:3 (тех)

Дев'ятий тур / 3 вересня

33

16.00 ФК "Балучин" - ФК "Боложинів"

2:1

34

16.00 "Стандарт" Побужани - "Ера" Ожидів

4:0

35

16.00 ФК "Задвір'я" - ФК "Олесько"

7:0

36 12.00 "УНМ Красне" - ФК "Милятин"  0:0
Десятий тур / 10 вересня

37

  16.00   ФК "Задвір'я" - "Стандарт" Побужани

     2:7   

38

16.00

"Ера" Ожидів - ФК "Балучин"

2:4

39

13.00 ФК "Боложинів" - "УНМ Красне"

1:1

40 13.00 ФК "Олесько" - ФК "Милятин" 2:2

Одинадцятий тур / 17 вересня

41

13.00 "УНМ Красне" - "Ера" Ожидів"

3:2

42

16.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Олесько"

0:1

43

16.00 ФК "Балучин" - ФК "Задвір'я"

2:2

44 13.00 ФК "Милятин" - ФК "Боложинів" 1:2

Дванадцятий тур /  24 вересня

45

13.00 ФК "Олесько" - ФК "Балучин"

1:1

46

13.00 ФК "Задвір'я" - "УНМ Красне"

4:1

47

16.00 "Ера" Ожидів - ФК "Боложинів"

1:0

48 16.00 ФК "Милятин" - "Стандарт" Побужани 2:4
Резервний день / 1 жовтня  
       
       
       
Тринадцятий тур /  8 жовтня  
  15.30 ФК "Олесько" - "Ера" Ожидів 2:2
  15.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Боложинів" 1:0
  12.00 "УНМ Красне" - ФК "Балучин" 3:2
  13.00 ФК "Задвір'я" - ФК "Милятин" 3:0 (тех.)
      Чотирнадцятий тур / 15 жовтня  
  13.00 ФК "Милятин" - ФК "Балучин" 0:1
  13.00 "УНМ Красне" - "Стандарт" Побужани" 0:1
  13.00 ФК "Боложинів" - ФК "Олесько" 1:0
  13.00 ФК "Задвір'я" - "Ера" Ожидів 7:0


Комітет з проведення змагань

Архів 2016 року

Архів 2015 року

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz