Федерація футболу Буського району
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини футболу
Завантажується...

Юнаки

Чемпіонат Буського району з футболу 7Х7 серед юнацьких команд

Підсумкова таблиця

1999 - 2002 р.н. І В Н П М`ячі О
1
"Сокіл" Андріївка
6 6 0 0 51-11 18
2
"Стандарт" Заводське
6 5 0 1 32-12 15
3
ФК "Милятин"
6 3 1 2 15-15 10
4
"Надбужжя"
6 2 2 2 22-26 8
5
ФК "Красне"
6 2 1 3 15-21 7
6
"Ера" Ожидів
6 1 0 5 18-26 3
7
ФК "Полтва"
6 0 0 6 2-44 0

 

2003 - 2006 р.н. І В Н П М`ячі О
1
"Надбужжя" - 2003
8 7 0 1 37-11 21
2
Задвір'я
8 6 1 1 54-11 19
3
Полтва
8 5 0 3 31-31 15
4
Андріївка
8 4 2 2 30-18 14
5
Красне
8 3 2 3 34-37 11
6
Заводське
8 3 2 3 29-24 11
7
"Надбужжя" - 2004
8 3 0 5 21-31 9
8
"Надбужжя" - дівчата
8 1 1 6 25-50 4
9
Милятин
8 0 0 8 4-52 0

 

 

Календар ігор
Чемпіонату Буського району з футболу 7Х7
серед  юнацьких команд 1999 - 2002 р.н.

Час Перший тур / 5 червня - понеділок Рах
Стадіон: с. Андріївка

1

11.30

Полтва - Ожидів

1:10

2

15.10

Андріївка - "Надбужжя"

8:2

3

16.50

Заводске - Милятин

5:0

Вихідна - Красне
Другий тур / 17 червня - субота

Стадіон м. Буськ

(матчі відбуватимуться на двох полях одночасно)

4 10.30

Красне - Полтва

4:1
5 12.30 Ожидів - Андріївка 2:7
6 13.30 "Надбужжя" - Заводське 4:9
Вихідна - Милятин
Третій тур / 28 червня - середа
Стадіон: м. Буськ
7 11.30

Заводське - Ожидів

4:0
Вихідна  - Полтва
Четвертий тур / 1 липня - субота
Стадіон: м. Буськ
8 11.30 Полтва - Андріївка 0:20
Вихідна - "Надбужжя"
7 липня - п'ятниця / Перенесені матчі
Стадіон: с. Андріївка
9 15.00 Милятин - "Надбужжя" 3:3
10 16.00 Андріївка - Красне 7:2
П'ятий тур / 22 липня - субота
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
11 10.30 Заводське - Полтва 3:0 (тех)
12 11.30

"Надбужжя" - Ожидів

7:3
13 12.30 Милятин - Красне 4:1
Вихідна - Андріївка
Шостий тур / 12 серпня - субота
Стадіон: с. Андріївка
14 12.30 Красне - "Надбужжя" 3:3
15 11.30 Полтва - Милятин 0:4
16 10.30 Андріївка - Заводське 6:5
Вихідна - Ожидів
Перенесені матчі 24 серпня - четвер
Стадіон: смт. Красне
  15.00 Ожидів - Милятин 3:4
  14.00 Красне - Заводське 2:6
Сьомий тур / 1 жовтня - неділя
Стадіон: Андріївка
17 13.30 Милятин - Андріївка 0:3 (тех.)
18 Не відбудеться "Надбужжя" - Полтва 3:0 (тех.)
19 14.30 Ожидів - Красне 0:3 (тех.)
Вихідна - Заводське
 

 

Календар ігор
Чемпіонату Буського району з футболу 7Х7
серед  юнацьких команд 2003 - 2006 р.н.

Перший тур / 5 червня - понеділок

Час Стадіон с. Андріївка Рах

1

12.40 Задвір'я - Полтва

5:0

2

13.30 Красне - "Надбужжя" - дівчата

4:4

3

14.20 "Надбужжя" -2003 - "Надбужжя" 2004

5:1

4 16.00 Заводське - Андріївка 2:2
Вихідна - Милятин
Другий тур / 17 червня - субота

Стадіон м. Буськ

(матчі відбуватимуться на двох полях одночасно)

5 10.30

"Надбужжя" - дівчата - "Надбужжя" - 2003

1:7
6 11.30 Полтва - Красне 4:3
7 11.30

Милятин - Задвір'я

0:23
8 12.30 "Надбужжя" - 2004 - Заводське 4:2
Вихідна - Андріївка
Третій тур / 28 червня - середа
Стадіон: м. Буськ
9 11.30 "Надбужжя"-2003 - Полтва 10:3
10 12.30 Заводське - "Надбужжя" - Дівчата 10:3
Вихідна - Задвір'я
Четвертий тур / 1 липня - субота
Стадіон: м. Буськ
11 10.30 "Надбужжя" -дівчата - Андріївка 5:10
12 11.30

Задвір'я - Красне

11:1
13 12.30 Полтва - Заводське 3:4
Вихідна - "Надбужжя" - 2004
7 липня - п'ятниця / Перенесені матчі
Стадіон: с. Андріївка
  13.00 Андріївка - "Надбужжя" - 2004 4:1
  14.00 Милятин - "Надбужжя" - 2003 0:3 (тех.)
П'ятий тур / 22 липня
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
14 10.30

"Надбужжя" - 2003 - Задвір'я

4:1
15 11.30 Заводське - Милятин 3:0 (тех)
16 12.30 Андріївка - Полтва 2:3
17

13.30

Красне - Милятин 11:4
18 13.30 "Надбужжя" - 2004 - "Надбужжя" - дівчата 7:6
Шостий тур / 19 серпня
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
19 10,30 Полтва - "Надбужжя" - 2004 6:4
20 10,30 Милятин - Андріївка 0:3 (тех.)
21 11.30 Задвір'я - Заводське 3:3
22 Перен-но Красне - "Надбужжя" - 2003  
Вихідна - "Надбужжя" - дівчата
Сьомий тур / 3 вересня - неділя
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
23 10.00 Заводське - Красне 5:6
24 10.00 Андріївка - Задвір'я 2:3
25 11.00 "Надбужжя" - 2004 - Милятин 3:0 (тех.)
26 11.00 "Надбужжя" - дівчата - Полтва 3:9
Вихідна - "Надбужжя" - 2003
Восмий тур / 16 вересня - субота
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
27 12.00 Милятин - "Надбужжя" - дівчата 0:3 (тех.)
28 12.00 Задвір'я - "Надбужжя" - 2004 5:1
29 13.00 Красне - Андріївка 4:4
30 13.00 "Надбужжя" - 2003 - Заводське 3:0 (тех.)
Вихідна - Полтва
23 вересня - субота / Пропущений матч 
Стадіон: ДЮСШ м. Буськ
  16.00 Красне - "Надбужжя" - 2003 2:5
Дев'ятий тур / 1 жовтня - неділя
Стадіон: с. Андріївка
31 Не відбудеться Полтва - Милятин 3:0 (тех.)
32 Не відбудеться Андріївка - "Надбужжя" - 2003 3:0 (тех.)
33 Не відбудеться "Надбужжя" - 2004 - Красне 0:3 (тех.)
34 Не відбудеться "Надбужжя" - дівчата - Задвір'я 0:3(тех.)
Вихідна - Заводське

Архів результатів сезону 2016 року

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz