Федерація футболу Буського району
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Новини футболу
Завантажується...

Юнаки 

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків 2000-2003 р.н.

Підсумкова таблиця

Фінальна частина І В Н П М`ячі О
1
"Побужани-Соколя" (об'єднана)
5 4 1 0 16-9 13
2
"Ред Булл" Павлів (Радехівський р-н)
5 4 0 1 20-13 12
3
Буська ДЮСШ (Надбужжя)
5 2 1 2 11-8 7
4
"Сокіл" Андріївка
5 2 1 2 12-11 7
5
"Стандарт" Заводське
5 0 2 3 5-16 2
6
Буська ДЮСШ
5 0 1 4 8-15 1

 

 

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків 2000-2003 р.н.

ФУТЗАЛ

Юнаки 2000 - 2003 р.н.

Група "А"

Кращі бомбардир

Гравець Команда Голи
1 Сподарик Роман "Побужани-Соколя" (об'єднена) 54
       

 

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків

Розклад матчів

Юнаки 2000 - 2003 р.н. (Група "А")
Час Перший тур / 8 березня - четвер Рахунок
15.00 Побужани-Соколя (об'єднана) - Буська ДЮСШ (Надбужжя) 2:0
15.30  "Красне-2" - "Сокіл" Андріївка 1:6
16.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя ) дівчата - "Олесько" 1:8
Другий тур  / 8 березня - четвер
16.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - "Красне-2" 7:1
17.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Олесько" 7:2
17.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя ) дівчата - "Побужани-Соколя" (об'єднана) 1:20
Третій тур / 8 березня - четвер
18.00 ФК "Олесько" - Буська ДЮСШ (Надбужжя) 2:4
18.30 "Красне-2" - Побужани-Соколя (об'єднана) 0:7
19.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата - "Сокіл" Андріївка 1:5
24 березня - субота
10.00 "Побужани-Соколя" (об'єднана) - ФК "Олесько" 6:7
10.30 "Рейнджерс" Куткір - "Сокіл" Андріївка 2:12
11.00

"Сокіл" Андріївка - "Побужани-Соколя" (об'єднана)

1:2
11.30 "Побужани-Соколя" (об'єднана) - "Рейнджерс" Куткір 23:0
12.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - "Сокіл" Андріївка 2:2
12.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата  - "Рейнджерс" Куткір 1:2
13.00 "Красне-2" - ФК "Олесько" 1:10
13.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - "Рейнджерс" Куткір 15:2
14.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата - "Красне-2" 1:9
14.30 "Рейнджерс" Куткір - ФК "Олесько" 0:5 (тех.)
15.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата - Буська ДЮСШ (Надбужжя) 2:15
15.30 "Красне-2" - "Рейнджерс" Куткір 5:0 (тех.)
(Група "Б")
Перший тур / 18 березня - неділя
10.00 "Павлів" - "Стандарт" Заводське 3:1
10.30 ФК "Петричі" - Буська ДЮСШ 0:9
11.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 - "Задвір'я-Полтва" (об'єднана) 1:1
Другий тур / 18 березня - неділя
11.30 "Стандарт" Заводське - ФК "Петричі" 8:2
12.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 - "Павлів" 0:4
12.30 ФК "Красне" - "Задвір'я-Полтва" (об'єднана) 5:4
Третій тур / 18 березня - неділя
13.00 ФК "Петричі" - "Павлів" 1:7
13.30 "Задвір'я-Полтва" (об'єднана) - Буська ДЮСШ 0:3
14.00 ФК "Красне" - Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 4:1
Четвертий тур / 18 березня - неділя
14.30 "Стандарт" Заводське - "Задвір'я-Полтва" (об'єднана) 3:1
15.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 - ФК "Петричі" 4:1
15.30 Буська ДЮСШ - ФК  "Красне" 4:1
П'ятий тур 
  "Павлів" - "Задвір'я-Полтва" (об'єднана) 10:0
  "Стандарт" Заводське -  ФК "Красне" 7:1
  Буська ДЮСШ - Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 9:0
Шостий тур
  "Задвір'я-Полтва" (об'єднана) - ФК "Петричі" 2:3
  ФК "Красне" - "Павлів" 3:5
  Буська ДЮСШ - "Стандарт" Заводське 0:0
Сьомий тур
  ФК "Петричі" - ФК "Красне" 1:6
  "Павлів" - Буська ДЮСШ 7:3
  "Стандарт" Заводське - Буська ДЮСШ (Надбужжя) 03 6:1
 
25 березня - неділя / Фінальна частина /  Перший тур
14.30 "Побужани-Соколя" (об'єднана) - "Стандарт" Заводське 3:3
15.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - Буська ДЮСШ 1:0
15.30 "Сокіл" Андріївка - "Ред Булл" Павлів 2:4
Фінальна частина / Другий тур 
16.00 "Побужани-Соколя" (Об'єднана) - Буська ДЮСШ 3:2
16.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - "Ред Булл" Павлів 1:3
17.00 "Сокіл" Андріївка - "Стандарт" Заводське 3:0
Фінальна частина / Третій тур 
17.30 "Побужани-Соколя" (об'єднана) - "Ред Булл" Павлів 6:3
18.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - "Стандарт" Заводське

7:1

(матч не був завершений)

18.30 "Сокіл" Андріївка - Буська ДЮСШ 4:3

 

 

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків 2004-2007 р.н.

Підсумкова таблиця

Фінальна частина І В Н П М`ячі О
1
Буська ДЮСШ (Надбужжя)
5 4 1 0 15-5 13
2
Буська ДЮСШ
5 2 2 1 10-8 8
3
"Сокіл" Андріївка
5 2 1 2 8-6 7
4
ФК "Красне"
5 2 0 3 7-7 6
5
Буська ДЮСШ-2
5 1 2 2 7-10 5
6
ФК "Задвір'я"
5 0 2 3 6-17 2

 

 

ФУТЗАЛ

Юнаки 2004 - 2007 р.н.

Кращі бомбардири

Гравець Команда Голи
1 Федірко Ігор Буська ДЮСШ (Надбужжя) 10
2 Полохач Андрій Буська ДЮСШ (Надбужжя) 10
3 Шелепінський Володимир "Сокіл" Андріївка 9

 

 

Чемпіонат Буського району з футзалу серед юнаків

Розклад матчів

Юнаки 2004 - 2007 р.н. (Група "А")
Час 8 березня - четвер Рахунок
10.00 "Стандарт" Побужани - Буська ДЮСШ (Надбужжя) 1:11
10.30 ФК "Олесько" - ФК "Задвір'я" 0:4
11.00 ФК "Задвір'я" - "Стандарт" Побужани 3:1
11.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - "Сокіл" Андріївка 4:0
12.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Задвір'я" 0:0
12.30 "Стандарт" Побужани - ФК "Олесько" 5:0
13.00 ФК "Задвір'я" - Буська ДЮСШ (Надбужжя) 1:5
13.30 ФК "Олесько" - "Сокіл" Андріївка 0:15
14.00 "Стандарт" Побужани - "Сокіл" Андріївка 0:4
14.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - ФК "Олесько" 11:1
 
Група "Б"
Час Перший тур / 17 березня - суботу Рахунок
10.00 Буська ДЮСШ - "Сокіл" Соколя 3:1
10.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата - "Стандарт" Заводське 0:2
11.00 Буська ДЮСШ-2 - ФК "Красне" 3:0
Другий тур / 17 березня - суботу
11.30 "Сокіл" Соколя - Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата 2:1
12.00 "Стандарт" Заводське - ФК "Красне" 1:2
12.30 Буська ДЮСШ-2 - Буська ДЮСШ 0:0
Третій тур / 17 березня - суботу
13.00 ФК "Красне" - "Сокіл" Соколя 3:2
13.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата - Буська ДЮСШ 1:2
14.00 Буська ДЮСШ-2 - "Стандарт" Заводське 3:2
Четвертий тур / 17 березня - суботу
14.30 Буська ДЮСШ - ФК "Красне" 0:3
15.00 Буська ДЮСШ-2 - Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата 4:4
15.30 "Сокіл" Соколя - "Стандарт" Заводське 4:2
П'ятий тур / 17 березня - суботу
16.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) дівчата - ФК "Красне" 1:2
16.30 "Стандарт" Заводське - Буська ДЮСШ 1:1
17.00 Буська ДЮСШ - "Сокіл" Соколя 5:2
 
25 березня - неділя
Фінальна частина / Перший тур
10.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - Буська ДЮСШ 3:3
10.30 "Сокіл" Андріївка - Буська ДЮСШ-2 5:0
11.00 ФК "Задвір'я" - ФК "Красне" 1:4
Фінальна частина / Другий тур
11.30 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - Буська ДЮСШ-2 2:1
12.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Красне" 2:0
12.30 ФК "Задвір'я" - Буська ДЮСШ 1:5

Фінальна - частина / Третій тур

13.00 Буська ДЮСШ (Надбужжя) - ФК "Красне" 1:0
13.30 "Сокіл" Андріївка - Буська ДЮСШ 1:2
14.00 ФК "Задвір'я - Буська ДЮСШ-2 3:3
 

 

МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz