Федерація футболу Буського району
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Новини футболу
Завантажується...

Юнаки 

 

"Кубок осені" серед юнацьких команд
 
Час  / Півфінал Рах.
  Олесько - Андріївка 3:0 (тех.)
30 вересня / Півфінал
11.30 Красне - Полтва 4:4
13 жовтня - субота / Півфінал (матчі відповіді)
12.00 Полтва - Красне 1:1
  Андріївка - Олесько 0:3 (тех.)
 21 жовтня - неділя/ Фінал
Стадіон: м. Буськ
15.00 Полтва - Олесько 0:1

 

 

 

Чемпіонат Буського району серед юнацьких команд

Юнаки 2000 - 2002 р.н. І В Н П М`ячі О
1
ФК "Балучин"
5 4 0 1 16-7 12
2
"Сокіл" Андріївка
5 4 0 1 19-8 12
3
Буська ДЮСШ "Надбужжя"
5 3 0 2 12-15 9
4
ФК "Олесько"
5 2 0 3 16-14 6
5
ФК "Красне"
5 2 0 3 9-12 6
6
ФК "Задвір'я"
5 0 0 5 5-21 0
7
ФК "Милятин"
0 0 0 0 0-0 0

 

Юнаки 2003 - 2005 р.н. І В Н П М`ячі О
1
ФК "Задвір'я" - 2003
5 4 1 0 22-7 13
2
Буська ДЮСШ "Надбужжя" - 2003
5 3 0 2 22-11 9
3
ФК "Красне" - 2003
5 3 0 2 16-15 9
4
"Сокіл" Андріївка - 2003
5 2 1 2 15-12 7
5
ФК "Полтва"
5 2 0 3 11-14 6
6
ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата)
5 0 0 5 7-34 0

 

Юнаки 2006 - 2008 р.н. І В Н П М`ячі О
1
Буська ДЮСШ-2006
4 4 0 0 35-4 12
2
ФК "Красне" - 2006
4 1 0 3 7-22 3
3
Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата)
4 1 0 3 10-26 3

 

 

 

 

Чемпіонат Буського району з футболу серед юнаків

Розклад матчів

Перше коло
Юнаки 2006 - 2008 р.н. 
Час 2 червня - субота / Перший тур Рахунок
Стадіон: м. Буськ
15.00 Буська ДЮСШ - ФК "Красне" 12.0
8 червня - п'ятниця / Другий тур
Стадіон: м. Буськ
  Буська ДЮСШ - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата) 9:1
28 червня - четвер / Третій тур
Стадіон: м. Буськ
11.00 ФК "Красне" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата) 5:2
Друге коло
7 липня - резервний день
7 липня - субота / Четвертий тур
Стадіон: м. Буськ
11.00 Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата) - ФК "Красне" 4:2
21 липня - субота / П'ятий тур
Стадіон: м. Буськ
15.00 Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата) - Буська ДЮСШ 3:10
25 серпня - субота / Шостий тур
Стадіон: м. Буськ
17.00 ФК "Красне" - Буська ДЮСШ 0:4

 

 

Юнаки 2003 - 2005 р.н.

Перше коло
Час 2 червня - субота Рахунок
Стадіон: м. Буськ
12.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Красне" 0:2
13.00 ФК "Полтва" - ФК "Задвір'я" 1:5
перен-но Буська ДЮСШ "Надбужжя" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата)  
9 червня - субота / Другий тур
Стадіон: с. Андріївка
14.00 ФК "Красне" - ФК "Задвір'я" 1:6
15.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Полтва" 2:0
28 червня - четвер / Третій тур
Стадіон: м. Буськ
12.00 Буська ДЮСШ "Надбужжя" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата) 9:2
13.00 ФК "Красне" - ФК "Полтва" 6:3
30 червня - субота
Стадіон: м. Буськ
11.00 "Сокіл" Андріївка - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата) 10:2
12.00 ФК "Задвір'я" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" 2:1
7 липня - субота / Четвертий тур
Стадіон: м. Буськ
12.00 ФК "Красне" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата) 5:1
8.09 Буська ДЮСШ "Надбужжя" - ФК "Полтва"  
13.00 ФК "Задвір'я" - "Сокіл" Андріївка 2:2
28 липня - субота / Резервний день
Стадіон: м. Буськ
Перен-но ФК "Полтва" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата)  
12.00 "Сокіл" Андріївка - Буська ДЮСШ "Надбужжя" 1:6
25 серпня - субота
Стадіон:  м. Буськ
15.00 ФК "Задвір'я" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (дівчата) 12:0
16.00 ФК "Красне" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" 2:5
8 вересня - субота
Стадіон:  м. Буськ
14.00 Буська ДЮСШ "Надбужжя" - ФК "Полтва" 1:4
15 вересня - субота
Стадіон:  с. Андріївка
11.00 ФК "Полтва" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" (Дівчата)

3:0

(тех.)

 
 

 

 

 

Юнаки 2000 - 2002 р.н.
Час 2 червня - субота / Перший тур Рахунок
Стадіон: м. Буськ
14.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Красне" 5:1
9 червня - субота / Перший тур
Стадіон: с. Андріївка
12.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Задвір'я" 5:1
13.00 ФК "Милятин" - ФК "Балучин" Анульовано
28 червня четвер / Другий тур
Стадіон: м. Буськ
14.00 ФК "Красне" - ФК "Балучин" 1:3
10.00

ФК "Олесько" - Буська ДЮСШ "Надбужжя"

2:5
Стадіон: м. Буськ
30 червня - субота / Третій тур
13.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Олесько" 3:2
14.00 ФК "Задвір'я" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" 2:3
7 липня - субота / Третій тур
14.00 ФК "Красне" - ФК "Милятин" Анульовано
15.00 Буська ДЮСШ "Надбужжя" - ФК "Булучин" 4:3
14 липня - субота / Четвертий тур
Стадіон: с. Андріївка
14.00

ФК "Олесько" - ФК "Милятин"

2:1
15.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Балучин" 1:4
21 липня - субота / Тур перенесено
     
     
28 липня - субота
Стадіон: м. Буськ
13.00 ФК "Задвір'я" - ФК "Олесько" 2:7
14.00 ФК "Милятин" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" Анульовано
25 серпня - субота
 Стадіон:  м. Буськ
13.00 ФК "Красне" - ФК "Задвір'я" 3:0 (тех.)
14.00 ФК "Балучин" - ФК "Олесько" 3:1
Не відбудеться "Сокіл" Андріївка - ФК "Милятин"  
8 вересня - субота
 Стадіон:  м. Буськ
15.00 ФК "Красне" - Буська ДЮСШ "Надбужжя" 3:0 (тех.)
15 вересня - субота
Стадіон: с. Андріївка
12.00 ФК "Задвір'я" - ФК "Балучин" 0:3 (тех.)
13.00 "Сокіл" Андріївка - Буська ДЮСШ "Надбужжя" 5:0
14.00 ФК "Олесько" - ФК "Красне" 4:1
 

 

МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz