Федерація футболу Буського району
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Новини футболу
Завантажується...

Кубок східних Федерацій футболу Львівщини

Група "А" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Січ" (Заболотці)
3 3 0 0 8-1 9
2
ФК "Руда" (Руда-Сілецька)
3 2 0 1 5-3 6
3
ФК "Сокіл" (Глиняни)
3 1 0 2 5-8 3
4
ФК "Буг" (Буськ)
3 0 0 3 1-7 0

 

Група "Б" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Золота Липа" (Ремезівці)
2 1 0 1 4-3 3
2
ФК "Сокіл" (Андріївка)
2 1 0 1 4-4 3
3
ФК "Гаї-Дітковецькі"
2 1 0 1 3-4 3

 

Група "В" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Словіта"
2 1 1 0 7-4 4
2
ФК "Олесько"
2 1 0 1 5-7 3
3
ФК "Спринтер" (Радивилів)
2 0 1 1 4-5 1

 

 

 

Кубок східних Федерацій футболу львівщини
Група "А"
Час 13 жовтня - субота / Перший тур Рахунок
15.00 ФК "Руда" Руда-Сілецька - ФК "Буг" Буськ 2:0
16.00

ФК "Січ" Заболотці - ФК "Сокіл" Глиняни (Стадіон: м. Броди)

4:1
20 жовтня - субота / Другий тур
16.00 ФК "Сокіл" Глиняни - ФК "Руда" Руда-Сілецька 2:3
14.00 ФК "Буг" Буськ - ФК "Січ" Заболотці 0:3
27 жовтня - субота / Третій тур
15.00 ФК "Руда" Руда-Сілецька - ФК "Січ" Заболотці 0:1
28 жовтня - неділя / Третій тур
14.30 ФК "Буг" Буськ - ФК "Сокіл" Глиняни 1:2
Група "Б"
Час 13 жовтня - субота / Перший тур Рахунок
15.00 ФК "Гаї-Дітковецькі" - ФК "Золота Липа" Ремезівці 2:1
20 жовтня - субота / Другий тур
15.00 ФК "Сокіл" Андріївка - ФК "Гаї-Дітковецькі" 3:1
27 жовтня - субота / Третій тур
15.00 ФК "Золота Липа" Ремезівці - ФК "Сокіл" Андріївка 3:1
Група "В"
Час 13 жовтня - субота / Перший тур Рахунок
14.00 ФК "Спринтер" Радивилів - ФК "Словіта" 2:2
20 жовтня - субота / Другий тур
16.00 ФК "Олесько" - ФК "Спринтер" Радивилів 3:2
27 жовтня - субота / Третій тур
15.00 ФК "Словіта" - ФК "Олесько" 5:2
 
3 листопада - субота.  1/4 фіналу
14.00 ФК "Словіта" - ФК "Сокіл" Андріївка 1:3
14.00 ФК "Золота Липа" Ремезівці - ФК "Спринтер" Радивилів 0:1
15.00 ФК "Руда" Руда-Сілецька - ФК "Гаї-Дітковецькі" 0:1
14.00 ФК "Січ" Заболотці - ФК "Олесько" 2:1
10 листопада - субота. 1/4 фіналу (матчі-відповіді)
15.00 ФК"Сокіл" Андріївка - ФК "Словіта" 1:4
14.00 ФК "Спринтер" Радивилів - ФК "Золота Липа" Ремезівці 3:2
14.00 ФК "Гаї-Дітковецькі" - ФК "Руда" Руда-Сілецька 4:1
14.00 ФК "Олесько" - ФК "Січ" Заболотці 2:1, п 2:4
17 листопада - субота 1/2 фіналу
Стадіон: м. Буськ
14.00 ФК "Словіта" - ФК "Гаї-Дітковецькі"  
18 листопада - неділя 1/2 фіналу
Стадіон: м. Броди
14.00 "Січ" (Заболотці) - "Спринтер" (Радивилів)  
Фінал
     
 

 

 

Ліга чемпіонів Львівщини. (Група 1)

Команда І В Н П М`ячі О
1
"Ураган" (Перемишляни)
3 1 2 0 3-2 5
2
ФК "Топорів"
3 1 1 1 8-3 4
3
"Ера" (Соснівка)
2 0 1 1 2-8 1

 

 

 

Рах Кубок чемпіонів Львівщини-2018 Час
унок
20 жовтня / Перший тур
  "Ураган" Перемишляни - ФК "Топорів" 0:0
27 жовтня / Другий тур
15.00 ФК "Топорів" - "Ера" (Соснівка) 7:1
3 листопада / Третій тур
  "Ера" (Соснівка) - "Ураган" (Перемишляни) 1:1
10 листопалда / Четветрий тур
13.00 ФК "Топорів" - "Ураган" (Перемишляни) 1:2
/ П'ятий тур
  "Ера" (Соснівка) - ФК "Топорів"  
/ Шостий тур
  "Ураган" (Перемишляни) - "Ера" (Соснівка)  

 

 

 

 

 

Час Кубок чемпіонів Львівщини Рахунок
14 квітня / 1/4 фіналу
14.00 ФК "Полтва" - "Магніт" (Оглядів) 2:1
21 квітня / 1/4 фіналу (матч відповідь)
14.00 "Магніт" (Оглядів) - ФК "Полтва" 1:0

 

 

Турнір газети "Воля народу"

Група "А" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Утішків"
4 3 1 0 10-6 10
2
ФК "Красне"
4 3 0 1 24-7 9
3
"Стандарт" Заводське
4 1 1 2 10-12 4
4
"Стандарт" Побужани
4 1 0 3 8-14 3
5
ФК "Олесько"
4 0 2 2 8-21 2

 

Група "Б" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Топорів"
4 4 0 0 11-1 12
2
ФК "Вербляни"
4 3 0 1 14-8 9
3
"Сокіл" Андріївка
4 2 0 2 9-10 6
4
ДЮСШ Буськ
4 1 0 3 9-12 3
5
"Ера" Ожидів
4 0 0 4 0-12 0

Команда "Ера" Ожидів знялась з турніру. В усіх матчах їм зараховано технічну поразку 0:3

 

Турнір газети "Воля народу"

17 березня - субота

Час Шкільний стадіон села Андріївка (штучний газон) Рахунок
12.00 "Сокіл" Андріївка - ДЮСШ (Буськ) 5:3
13.10 "Ера" Ожидів - ФК "Вербляни" 0:3 (тех.)
14.20 ФК "утішків" - ФК "Красне" 1:0
15.30 "Стандарт" Побужани - ФК "Олесько" 3:2

 

 

31 березня - субота

Шкільний стадіон села Андріївка (штучний газон)

12.00 "Стандарт" Заводське - ФК "Олесько" 3:3
13.10 ФК "Красне" - "Стандарт" Побужани 5:3
14.20 ФК "Топорів" - ФК "Вербляни" 4:1
Не відбувся ДЮСШ Буськ - "Ера" Ожидів 3:0 (тех.)
15.30 ДЮСШ Буськ - ФК "Топорів" 0:2

1 квітня - неділя

Шкільний стадіон села Андріївка (штучний газон)

Не відбувся "Сокіл" Андріївка - "Ера" Ожидів 3:0 (тех.)
14.30 ФК "Утішків" - "Стандарт" Побужани 4:2
15.40 "Стандарт" Заводське - ФК "Красне" 2:6
 
10 квітня - вівторок
13.10 ДЮСШ Буськ - ФК "Вербляни" 3:5
14.20 ФК "Утішків" - "Стандарт" Заводське 3:2
14 квітня - субота
12.00 ФК "Вербляни" - "Сокіл" Андріївка 5:1
13.10 ФК "Утішків" - ФК "Олесько" 2:2
14.20 ФК "Топорів" - "Сокіл" Андріївка 2:0
15.30 ФК "Красне" - ФК "Олесько" 13:1
Не відбувся "Стандарт" Заводське - "Стандарт" Побужани 3:0 (тех.)
Не відбувся ФК "Топорів" - "Ера" Ожидів 3:0 (тех.)

15 квітня - неділя

Шкільний стадіон села Андріївка (штучний газон)

 
1/2 Кубка газети "Воля народу"
Арбітр: Каранець Андрій
13.30 ФК "Утішків" - ФК "Вербляни" 1:2
14.40 ФК "Топорів" - ФК "Красне" 3:1
Фінал Кубка газети "Волі народу"
Арбітр: Каранець Андрій
15.50 ФК "Вербляни" - ФК "Топорів" 1:3
Увага! Усі матчі відбудуться на штучному газоні. Тому гравцям мати з собою сороканіжки або бампи.

 

Архів результатів сезону 2017 року

Архів результатів сезону 2016 року

 

МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz