Турнір з футболу газети "Воля народу" (груповий етап) |
Група "А" |
Час |
17 березня - Неділя |
Рахунок |
Стадіон: с. Сторонибаби |
12.00 |
ФК "Олесько" - "Мебус" (Сторонибаби) |
3:1 |
13.20 |
"Мебус" (Сторонибаби) - ФК "Петричі"
|
1:1 |
14.40 |
ФК "Петричі" - ФК "Олесько" |
0:4 |
Арбітри: Боднарчук Євген, Венглінський Ігор, Гавор Михайло |
Група "Б" |
Час |
17 березня - Неділя |
Рахунок |
Стадіон: смт. Красне |
12.00 |
ФК "Красне" - "Богун" (Броди) |
0:0 |
13.20 |
"Богун" (Броди) - "Куткір-УНМ" |
4:1 |
14.40 |
"Куткір-УНМ" - ФК "Красне" |
0:2 |
Арбітри: Мацьків Любомир, Сурмай Юрій, Окопний Юрій |
Група "В" |
Час |
17 березня - Неділя |
Рахунок |
Стадіон: м. Буськ |
12.00 |
"Стандарт" (Побужани) - "Сокіл" (Андріївка) |
2:2 |
13.20 |
"Сокіл" (Андріївка) - "Буг" (Буськ) |
2:2 |
14.40 |
"Буг" (Буськ) - "Стандарт" (Побужани) |
4:0 |
Арбітри: Каранець Андрій, Палійчук Андрій, Давидко Володимир |
Група "Г" |
Час |
17 березня - Неділя |
Рахунок |
Стадіон: с. Полтва |
12.00 |
ФК "Полтва" - "Руда" (Руда-Сілецька) |
1:1 |
13.20 |
"Руда" (Руда-Сілецька) - ФК "Балучин" |
1:0 |
14.40 |
ФК "Балучин" - ФК "Полтва" |
0:5 |
Арбітри: Гушак Іван, Дулиба Володимир, Вольський Степан |
24 березня - неділя |
* 1/2 фіналу "Золотого Кубка волі народу" |
Стадіон: с. Берлин (Бродівський район) |
11.00 |
"Богун" (Броди) - ФК "Олесько" |
5:2 |
Стадіон: с. Полтва |
15.00 |
ФК "Полтва" - "Буг" (Буськ) |
1:0 |
31 березня - неділя |
* 1/2 фіналу "Золотого Кубка волі народу" (матч-відповідь) |
11.00 |
ФК "Олесько" - "Богун" (Броди) |
1:0 |
12.00 |
"Буг" (Буськ) - ФК "Полтва" |
1:2 |
7 квітня - неділя |
Фінал |
Стадіон: м. Буськ |
14.30 |
ФК "Полтва" - "Богун" (Броди) |
0:2 |
|
24 березня - неділя |
|
* 1/2 фіналу "Срібного Кубка волі народу" |
|
Стадіон: с. Сторонибаби |
|
12.30 |
"Мебус" (Сторонибаби) - ФК "Красне" |
2:2 |
Стадіон: с. Андріївка |
13.00 |
"Сокіл" (Андріївка) - ФК "Балучин" *** |
8:1 |
31 березня - неділя |
* 1/2 фіналу "Срібного Кубка волі народу" (матч-відповідь) |
12.00 |
ФК "Красне" - "Мебус" (Сторонибаби) |
3:3 |
15.00 |
ФК "Балучин" - "Сокіл" (Андріївка) |
0:6 |
7 квітня - неділя |
Фінал |
Стадіон: м. Буськ |
12.00 |
"Мебус" (Сторонибаби) - "Сокіл" (Андріївка) |
3:0 |
* "Золотий Кубок Волі народу" (Розігрується між командами, які посядуть в групах перші місця). "Срібний Кубок" розігрується між командами, які у групі займуть другі місця)
** Матчі групової стадії складатимуться з двох таймів по 30 хвилин кожен.
*** Оскільки команда "Руда" (Руда-Сілецька) відмовилась брати участь в турнірі, замість них буде грати команда ФК "Балучин", яка зайняла 3-є місце в групі "Г".
|