Федерація футболу Буського району
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Новини футболу
Завантажується...

 

Турнір з футболу газети "Воля народу" (груповий етап)

Група "А" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Олесько"
2 2 0 0 7-1 6
2
"Мебус" (Сторонибаби)
2 0 1 1 2-4 1
3
ФК "Петричі"
2 0 1 1 1-5 1

 

Група "Б" І В Н П М`ячі О
1
"Богун" (Броди)
2 1 1 0 4-1 4
2
ФК "Красне"
2 1 1 0 2-0 4
3
"Куткір-УНМ"
2 0 0 2 1-6 0

 

Група "В" І В Н П М`ячі О
1
"Буг" (Буськ)
2 1 1 0 6-2 4
2
"Сокіл" (Андріївка)
2 0 2 0 4-4 2
3
"Стандарт" (Побужани)
2 0 1 1 2-6 1

 

Група "Г" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Полтва"
2 1 1 0 6-1 4
2
"Руда" (Руда-Сілецька)
2 1 1 0 2-1 4
3
ФК "Балучин"
2 0 0 2 0-6 0

 

 

Турнір з футболу газети "Воля народу" (груповий етап)
Група "А"
Час 17 березня - Неділя Рахунок
Стадіон: с. Сторонибаби
12.00 ФК "Олесько" - "Мебус" (Сторонибаби) 3:1
13.20

"Мебус" (Сторонибаби) - ФК "Петричі"

1:1
14.40 ФК "Петричі" - ФК "Олесько" 0:4
Арбітри: Боднарчук Євген, Венглінський Ігор, Гавор Михайло
Група "Б"
Час 17 березня - Неділя Рахунок
Стадіон: смт. Красне
12.00 ФК "Красне" - "Богун" (Броди) 0:0
13.20 "Богун" (Броди) - "Куткір-УНМ" 4:1
14.40 "Куткір-УНМ" - ФК "Красне" 0:2
Арбітри: Мацьків Любомир, Сурмай Юрій, Окопний Юрій
Група "В"
Час 17 березня - Неділя Рахунок
Стадіон: м. Буськ
12.00 "Стандарт" (Побужани) - "Сокіл" (Андріївка) 2:2
13.20 "Сокіл" (Андріївка) - "Буг" (Буськ) 2:2
14.40 "Буг" (Буськ) - "Стандарт" (Побужани) 4:0
Арбітри: Каранець Андрій, Палійчук Андрій, Давидко Володимир
Група "Г"
Час 17 березня - Неділя Рахунок
Стадіон: с. Полтва
12.00 ФК "Полтва" - "Руда" (Руда-Сілецька) 1:1
13.20 "Руда" (Руда-Сілецька) - ФК "Балучин" 1:0
14.40 ФК "Балучин" - ФК "Полтва" 0:5
Арбітри: Гушак Іван, Дулиба Володимир, Вольський Степан
24 березня - неділя
* 1/2 фіналу "Золотого Кубка волі народу" 
Стадіон: с. Берлин (Бродівський район)
11.00 "Богун" (Броди) - ФК "Олесько"  5:2
Стадіон: с. Полтва 
15.00  ФК "Полтва" - "Буг" (Буськ) 1:0
31 березня - неділя
* 1/2 фіналу "Золотого Кубка волі народу"  (матч-відповідь)
11.00  ФК "Олесько" - "Богун" (Броди) 1:0
12.00 "Буг" (Буськ) - ФК "Полтва" 1:2
7 квітня - неділя
Фінал
Стадіон: м. Буськ
14.30 ФК "Полтва" - "Богун" (Броди) 0:2
 
24 березня - неділя  
* 1/2 фіналу "Срібного Кубка волі народу"   
Стадіон: с. Сторонибаби  
12.30 "Мебус" (Сторонибаби) - ФК "Красне" 2:2
Стадіон: с. Андріївка
13.00 "Сокіл" (Андріївка) - ФК "Балучин" *** 8:1
31 березня - неділя
* 1/2 фіналу "Срібного Кубка волі народу"  (матч-відповідь)
12.00  ФК "Красне" - "Мебус" (Сторонибаби)  3:3
15.00 ФК "Балучин" - "Сокіл" (Андріївка) 0:6
7 квітня - неділя
Фінал
Стадіон: м. Буськ
12.00  "Мебус" (Сторонибаби) "Сокіл" (Андріївка) 3:0

* "Золотий Кубок Волі народу" (Розігрується між командами, які посядуть в групах перші місця). "Срібний Кубок" розігрується між командами, які у групі займуть другі місця)

** Матчі групової стадії складатимуться з двох таймів по 30 хвилин кожен.

***  Оскільки команда "Руда" (Руда-Сілецька) відмовилась брати участь в турнірі, замість них буде грати команда ФК "Балучин", яка зайняла 3-є місце в групі "Г".

 

 

Кубок чемпіонів Львівщини
Час 30 березня - субота / 1/4 фіналу Рах.
14.00 ФК "Топорів" - "Карпати" (Бишків) 2:2
14.00 "Карпати" (Турка) – "Датський текстиль" (Сокаль) 1:2
14.00 "УГВ-Сервіс" (П'ятничани) – "Будівельник-УкрТрансГаз" (Пукеничі) 3:1
14.00 "Вишня" (Судова Вишня) – "Ураган" (Перемишляни) 0:0
6 квітня - субота / 1/4 фіналу. Матчі-відповіді
  "Карпати" (Бишків) - ФК "Топорів" 2:1
  "Датський текстиль" (Сокаль) - "Карпати" (Турка) 1:1
  "Будівельник-УкрТрансГаз" (Пукеничі) - "УГВ-Сервіс" (П'ятничани)  2:1
  "Ураган" (Перемишляни) - "Вишня" (Судова Вишня) 5:1
/ 1/2 фіналу
     
     
/ 1/2 фіналу. Матчі-відповіді
     
     
/ Фінал
     

 

Кубок весни ЛОАФ "Колос"

Група "1" І В Н П М`ячі О
1
"Спиртовик" (Лопатин)
3 2 1 0 8-5 7
2
"Західний Буг" (Павлів)
3 1 1 1 7-6 4
3
"Карпати" (Кам’янка Бузька)
3 0 3 0 5-5 3
4
ФК "Топорів"
3 0 1 2 3-7 1

 

Кубок весни ЛОАФ "Колос" (Група "1")
 
Час 10 березня - неділя Рахунок
  "Спиртовик" (Лопатин) – ФК "Топорів" 4:2
  "Західний Буг" (Павлів) – "Карпати" (Кам’янка Бузька) 3:3
17 березня - неділя. Стадіон м. Буськ
13.00 ФК "Топорів" - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) 1:1
Арбітри: Томків Іван, Боднарчук Андрій, Власюк Ігор
  "Західний Буг" (Павлів) – "Спиртовик" (Лопатин) 2:3
24 березня - неділя
  "Західний Буг" (Павлів) - ФК "Топорів" 2:0
  "Карпати" (Кам’янка Бузька) - "Спиртовик" (Лопатин) 1:1
 

 

 

Чемпіонат Буського району з футзалу серед підприємств

Група "А" І В Н П М`ячі О
1
"Красне-Брук"
3 2 1 0 13-6 7
2
"Освіта"
3 1 2 0 14-6 5
3
"Залізниця"
3 1 1 1 8-9 4
4
"Арієс"
3 0 0 3 5-19 0

 

Група "Б" І В Н П М`ячі О
1
"Марафет"
3 2 1 0 16-8 7
2
"Поліція - Пожежники"
3 2 0 1 10-11 6
3
"Тайфун-Калач"
3 1 0 2 7-10 3
4
"Терапак"
3 0 1 2 10-14 1

 

Чемпіонат Буського району з футзалу серед підприємств
Група "А"
Час 16 лютого - субота Рахунок
10.00 "Освіта" - "Красне-Брук" 3:3
10.30

"Арієс" - "Залізниця"

1:6
11.10 "Арієс" - "Освіта" 2:10
11.40 "Красне-Брук" - "Залізниця" 7:1
12.20 "Освіта" - "Залізниця" 1:1
12.50 "Арієс" - "Красне-Брук" 2:3
Група "Б"
Час 17 лютого - неділя Рахунок
10.00 "Марафет" - "Тайфун-Калач" 4:2
10.30 "Терапак" - "Поліція-Пожежники" 3:5
11.10 "Терапак" - "Марафет" 5:5
11.40 "Тайфун-Калач" - "Поліція-Пожежники" 1:4
12.20 "Марафет" - "Поліція-Пожежники" 7:1
12.50 "Терапак" - "Тайфун-Калач" 2:4
1/4 фіналу фіналу / 23 лютого - субота
10.00 "Красне-Брук" - "Терапак" 4:3
10.40 "Поліція - Пожежники" - "Залізниця" 4:3
11.20 "Марафет" - "Арієс" 3:3, п 3:2
12.00 "Освіта" - "Тайфун-Калач" 10:1
1/2 фіналу / 24 лютого - неділя
10.00 "Красне-Брук" - "Поліція-Пожежники" 3:3, 2:0
10.40 "Марафет" - "Освіта"  1:8
Матч за 3-є місце / 24 лютого - неділя
11.30 "Марафет" - "Поліція-Пожежники" 8:4
Фінал / 24 лютого - неділя
12.30  "Освіта" "Красне-Брук" 6:2
Групова стадія  12 хв - тайм , Плей-офф - 15 хв, тайм, матч за 3-є місце і фінал 20 хв. тайм. В разі нічиєї на стадії Плей-офф - одразу призначатимуться пенальті

 


Архів результатів сезону 2018 року

Архів результатів сезону 2017 року

Архів результатів сезону 2016 року

 

МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz