Федерація футболу Буського району
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Новини футболу
Завантажується...

Відкритий чемпіонат Буського району з футзалу (Друга ліга)

Підсумкова таблиця

Команда І В Н П М`ячі О
1
"УНМ Красне"
11 10 1 0 95-32 31
2
ФК "Безброди"
11 8 0 3 87-46 24
3
ФК "Олесько"
11 8 0 3 62-33 24
4
ФК "Боложинів"
11 7 2 2 76-53 23
5
"Явір" (Яблунівка)
11 5 1 5 78-68 16
6
"Сокіл" (Соколя)
11 4 1 6 60-106 13
7
ФК "Топорів-2"
11 4 1 6 54-63 13
8
ФК "Задвір'я-1"
11 4 0 7 67-82 12
9
"Стандарт" (Побужани)
11 4 0 7 90-79 12
10
ФК "Полтва-2"
11 3 1 7 68-81 10
11
ФК "Балучин"
11 3 0 8 64-106 8
12
ФК "Задвір'я-2"
11 2 1 8 40-92 7

З команди ФК "Балучин" знято 1 очко за неявку на гру з командою ФК "Топорів-2"

 

ФУТЗАЛ

Кращі бомбардири

Друга ліга

Гравець Команда Голи
1 Дацків Дмитро "Стандарт" (Побужани) 62
2 Тижай Богдан ФК "Полтва-2" 42
3 Петрів Олег "УНМ Красне" 39
4 Сподарик Роман "Явір" (Яблунівка) 33
5 Яцинка Роман ФК "Безброди" 26
6 Папроцький Павло ФК "Балучин" 21
7 Хом'як Роман ФК "Боложинів" 21
8 Юрків Володимир "Явір" (Яблунівка) 19
9 Політило Михайло "Сокіл" (Соколя) 18
10 Фургало Назарій "Задвір'я-1" 17
11 Бойко Роман "Явір" (Яблунівка) 16
12 Бабюк Андрій "УНМ Красне" 16
13 Козлик Володимир ФК "Олесько" 15
14 Кушнір Михайло ФК "Задвір'я-1" 15
15 Лішньовський Дмитро ФК "Олесько" 14
16 Вольський Богдан ФК "Безброди" 14
17 Іванів Роман ФК "Боложинів" 13
18 Лесюк Степан ФК "Балучин" 11
19 Петрик Олег "Сокіл" (Соколя) 10
20 Віцькар Андрій ФК "Топорів" 10

 

 

Дискваліфіковані гравці

Гравець Команда пропускає Причина
1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

   

 

 

 

 

Відкритий чемпіонат Буського району з футзалу

Друга Ліга

Час

Перший тур / 18 грудня

Рахунок
1 10.00 "УНМ Красне" - "Явір" Яблунівка 12:6
2 11.10 ФК "Безброди" - ФК "Боложинів" 4:5
3 12.20 ФК "Полтва-2" - "Стандарт" Побужани 6:9
4 13.30 ФК "Балучин" - ФК "Олесько" 0:10
5 14.40 ФК "Топорів-2" - "Сокіл" Соколя 5:6
6 15.50 ФК "Задвір'я-1" - ФК "Задвір'я-2" 8:5
Час

Другий тур / 25 грудня

Рахунок
7 10.00 "Задвір'я-1" - "Балучин" 10:9
8 11.15 "Задвір'я-2" - "Полтва-2" 5:4
9 12.30 "Сокіл" Соколя - "Безброди" 6:3
10 13.45 "Олесько" - "Явір" Яблунівка 3:1
11 15.00 "Стандарт" Побужани - "Боложинів" 2:6
12 16.15 "Топорів-2" - "УНМ Красне" 4:9
Третій тур / 2 січня
13 14.45 "Балучин" - "Задвір'я-2" 5:3
14 15.55 "Топорів-2" - "Задвір'я-1" 4:7
Час

Третій тур / 8 січня

Рахунок
15 11.15 "Безброди" - "Олесько" 6:1
14 12.30 "УНМ Красне" - "Боложинів" 4:4
15 13.45 "Явір" Яблунівка - "Стандарт" Побужани 7:9
16 15.00 "Полтва-2" - "Сокіл" Соколя 3:8
9 січня - Резервний день
       
       
       
       
       
       
Час

Четвертий тур / 15 січня

Рахунок
19 10.00

"Сокіл" Соколя - "Балучин"

7:14
20 11.15

"Олесько" - "Полтва-2"

6:4
21 12.30

"Стандарт" Побужани - "Безброди"

3:12
22 13.45

"Задвір'я-2" - "Топорів-2"

6:3
23 15.00

"Задвір'я-1" - "УНМ Красне"

1:15
24 16.15

"Боложинів" - "Явір" Яблунівка

5:6
Час

П'ятий тур / 21 січня

Рахунок
25 11.15

"Боложинів" - "Полтва-2"

10:10
27 12.30

"Задвір'я-2" - "УНМ Красне"

1:4
28 13.45

"Сокіл" Соколя - "Задвір'я-1"

7:6
29 15.00

"Олесько" - "Топорів-2"

5:6
30 16.15

"Стандарт" Побужани - "Балучин"

7:9
Час П'ятий тур / 22 січня Рахунок
  11.15 "Явір" Яблунівка - "Безброди" 8:10
Час

Шостий тур / 29 січня

Рахунок
31 10.00

"УНМ Красне" - "Безброди"

6:3
32 11.15

"Полтва-2" - "Явір" Яблунівка

5:3
33 12.30

"Балучин" - "Боложинів"

5:11
34 13.45

"Топорів-2" - "Стандарт" Побужани

5:4
35

15.00

"Задвір'я-1" - "Олесько"

1:7
36 16.15

"Задвір'я-2" - "Сокіл" Соколя

6:6
Сьомий тур / 4 лютого
37 15.00 "Безброди" - "Полтва-2" 10:4
Час

Сьомий тур / 5 лютого

Рахунок
38 11.15

"Явір" Яблунівка - "Балучин"

13:9
39 12.30

"Олесько" - "Задвір'я-2"

13:2
40 13.45

"Стандарт" Побужани - "Задвір'я-1"

3:11
41 15.00

"Сокіл" Соколя - "УНМ Красне"

2:13
42 16.15

"Боложинів" - "Топорів-2"

7:6
Час

Восьмий тур / 12 лютого

Рахунок
43 10.00

"Балучин" - "Безброди"

4:14
44 11.15

"Топорів-2" - "Явір" Яблунівка

4:4
45 12.30

"УНМ Красне" - "Полтва-2"

3:1
46 13.45

"Задвір'я-1" - "Боложинів"

5:6
47 15.00

"Задвір'я-2" - "Стандарт" Побужани

3:12
48 16.15

"Сокіл" Соколя - "Олесько"

3:8
Час

Дев'ятий тур / 18 лютого

Рахунок
49 10.00

"Олесько" - "УНМ Красне"

1:4
50 11.15

"Стандарт" Побужани - "Сокіл" Соколя

31:7
51 12.30

"Безброди" - "Топорів-2"

10:5
52 13.45

"Боложинів" - "Задвір'я-2"

12:3
53 15.00

"Явір" Яблунівка - "Задвір'я-1"

5:3
54 16.15

"Полтва-2" - "Балучин"

10:7
Час

Десятий тур / 26 лютого

Рахунок
55 10.00

"Задвір'я-1" - "Безброди"

2:5
56 11.15

"Задвір'я-2" - "Явір" Яблунівка

4:15
57 12.30

"Топорів-2" - "Полтва-2"

7:5
58 13.45

"Олесько" - "Стандарт" Побужани

4:3
59 15.00

"УНМ Красне" - "Балучин"

16:2
60 16.15

"Сокіл" Соколя - "Боложинів"

4:7
Час

Одинадцятий тур / 4 березня

Рахунок
61 10.00

"Боложинів" - "Олесько"

3:4
62 11.15

"Стандарт" Побужани - "УНМ Красне"

7:9
63 12.30

"Безброди" - "Задвір'я-2"

10:2
64 13.45

"Явір" Яблунівка - "Сокіл" Соколя

10:4
65 15.00

"Балучин" - "Топорів-2"

0:5 
66 16.15

"Полтва-2" - "Задвір'я-1"

16:13
5 березня - резервний день
       
       
       
       
       
       

Архів результатів сезону 2016 року

Архів результатів сезону 2015 року

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz