Федерація футболу Буського району
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Новини футболу
Завантажується...

Відкритий чемпіонат Буського району з футзалу (Перша ліга)

Підсумкова таблиця

Команда І В Н П М`ячі О
1
"Сокіл-2" (Андріївка)
9 6 2 1 59-50 20
2
"Сокіл-1" (Андріївка)
9 6 1 2 64-38 19
3
"Ураган" (Павлів)
9 6 0 3 54-37 18
4
ФК "Топорів"
9 6 0 3 55-43 18
5
"Мебус-1" (Сторонибаби)
9 5 0 4 67-44 15
6
ФК "Полтва"
9 5 0 4 65-56 15
7
"Вербляни"
9 3 1 5 58-67 10
8
"Стандарт" (Заводське)
9 2 2 5 39-68 8
9
ФК "Буг" (Буськ)
9 2 1 6 35-69 6
10
"Мебус-2" (Сторонибаби)
9 0 1 8 52-76 1

* За неявку на гру з командою ФК "Топорів", з команди "Буг" (Буськ) знято 1 очко 

 

 

 

ФУТЗАЛ

Перша ліга

Кращі бомбардири

Гравець Команда Голи
1 Фамуляк Григорій "Сокіл-2" (Андріївка) 20
2 Безкоровайний Ігор "Мебус-2" (Сторонибаби) 19
3 Колісник Руслан ФК "Вербляни" 19
4 Микитюк Михайло "Мебус-1" (Сторонибаби) 17
5 Лелюх Віталій "Сокіл-1" (Андріївка) 17
6 Монастирський Сергій "Сокіл-1" (Андріївка) 16
7 Троян Назар ФК "Вербляни" 15
8 Онишко Андрій ФК "Полтва" 14
9 Якимов Орест ФК "Полтва" 14
10 Гриньох Олег "Ураган" (Павлів) 13
11 Ткачук Юрій "Стандарт" (Заводське) 13
12 Ямборко Артем ФК "Топорів" 12
13 Гнип Володимир "Сокіл-2" (Андріївка) 12
14 Кучма Роман "Сокіл-1" (Андріївка) 12
15 Ткачук Олег ФК "Топорів" 11
16 Папроцький Олег "Мебус-2" (Сторонибаби) 11
17 Горошко Сергій "Мебус-1" (Сторонибаби) 11
18 Козира Володимир "Ураган" (Павлів) 11

 

 

Футзал

Перша ліга

Дискваліфіковані гравці

Гравець Команда Пропускає Причина
1

 

 

 

 

2

   

 

 

3

 

 

 

 

4

 

     
5  

 

   

 

 

Відкритий чемпіонат Буського району з футзалу

Перша Ліга

Час

Перший тур / 17 грудня

Рахунок

1

10.00

"Мебус"-2 - "Мебус"-1 с Сторонибаби

6:12

2

11.15

ФК "Топорів" - ФК "Вербляни"

11:5

3

12.30

ФК "Полтва" - "Стандарт" с Заводське

10:3

4

13.45

ФК "Буг" Буськ - "Ураган" Павлів

5:3

5

15.00

"Сокіл"-2 - "Сокіл"-1 с Андріївка

4:9

24 грудня
  9.30 "Топорів" - "Полтва" 5:4
25 грудня - Резервний день
      :
       
       
       

Час

Другий тур / 2 січня

Рахунок

6

11.00

"Ураган" Павлів - "Мебус-2" Сторонибаби

10:6

7

12.10

"Стандарт" Заводське - "Сокіл-1" Андріївка

6:5

8

13.20

"Вербляни" - "Сокіл-2" Андріївка

8:8

9

24.12

"Топорів" - "Полтва"

5:4
Другий тур / 8 січня
10 10.00 "Буг" Буськ - "Мебус-1" Сторонибаби 0:7
9 січня - Резервний день
       
       
       

Час

Третій тур / 14 січня

Рахунок

11

10.00

"Стандарт" Заводське - "Буг" Буськ

4:4

12

11.15

"Ураган" Павлів - "Топорів"

5:4

13

12.30

"Сокіл-1" Андріївка - "Полтва"

5:6

14

13.45

"Мебус-2" Сторонибаби - "Сокіл-2" Андріївка

7:9

15

15.00

"Мебус-1" Сторонибаби - "Вербляни"

14:5
 
 
Час Четвертий тур / 21 січня - субота Рахунок
16 10.00 "Топорів" - "Стандарт" Заводське 8:3
17 17.30 "Вербляни" - "Ураган" Павлів 1:6

Час

Четвертий тур / 22 січня - неділя

Рахунок

19

10.00

"Сокіл-2" Андріївка - "Мебус-1" Сторонибаби

4:2

20

12.30

"Буг" Буськ - "Сокіл-1" Андріївка

3:13

21

13.45

"Полтва" - "Мебус-2" Сторонибаби

7:5
 

Час

П'ятий тур / 28 січня

Рахунок

21

10.00

"Сокіл-2" Андріївка - "Полтва"

7:6

22

11.15

"Сокіл-1" Андріївка - "Топорів"

8:1

23

12.30

"Стандарт" Заводське - "Вербляни"

4:10

24

13.45

"Мебус-1" Сторонибаби - "Ураган" Павлів

2:4

25

15.00

"Мебус-2" Сторонибаби - "Буг" Буськ

5:7
 
Час Шостий тур / 4 лютого Рахунок
26 10.00 "Ураган" Павлів - "Стандарт" Заводське 10:3

27

11.15

"Вербляни" - "Сокіл-1" Андріївка

3:4

28

12.30

"Буг" Буськ - "Сокіл-2" Андріївка

7:9

29

13.45

"Топорів" - "Мебус-2" Сторонибаби

13:8
Шостий тур / 5 лютого

30

10.00

"Полтва" - "Мебус-1" Сторонибаби

5:9
 

Час

Сьомий тур / 11 лютого

Рахунок

31

10.00

"Полтва" - "Буг" Буськ

9:7

32

11.15

"Сокіл-2" Андріївка - "Топорів"

6:1

33

12.30

"Сокіл-1" Андріївка - "Ураган" Павлів

5:3

34

13.45

"Мебус-2" Сторонибаби - "Вербляни"

4:5

35

15.00

"Мебус-1" Сторонибаби - "Стандарт" Заводське

11:4
 

Час

Восьмий тур / 19 лютого

Рахунок

36

10.00

"Стандарт" Заводське - "Сокіл-2" Андріївка

5:5

37

11.15

"Ураган" Павлів - "Полтва"

8:4

38

12.30

"Вербляни" - "Буг" Буськ

12:2

39

13.45

"Сокіл-1" Андріївка - "Мебус-2" "Сторонибаби

6:6

40

15.00

"Топорів" - "Мебус-1" Сторонибаби

7:4
 

Час

Дев'ятий тур / 25 лютого

Рахунок

41

10.00

"Мебус-2" Сторонибаби - "Стандарт" Заводське

5:7

42

11.15

"Мебус-1" Сторонибаби - "Сокіл-1" Андріївка

6:9

43

12.30

"Сокіл-2" Андріївка - "Ураган" Павлів

7:5

44

13.45

"Полтва" - "Вербляни"

14:7

45

 

"Буг" Буськ - "Топорів"

0:5 (тех.)
 

Архів результатів сезону 2016 року

Архів результатів сезону 2015 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz