Федерація футболу Буського району
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Новини футболу
Завантажується...

ФК "Мебус"

(с. Сторонибаби)

Турнірна таблиця

ТРЕТЯ ЛІГА ЛОАФ "КОЛОС" / ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

Команда 1 2 3 4 5 6 І В Н П М`ячі О
1
"Шахтар" Острів
  4:1 3:0 2:2 0:0 2:1 10 5 3 2 20-13 18
1:1 1:2 3:2 2:3 2:1
2
ФК "Комарів"
1:4   3:1 1:1 3:1 2:1 10 5 2 3 16-16 17
1:1 1:0 2:1 1:3 1:3
3
"Мебус" Сторонибаби
0:3 1:3   3:0 2:2 1:1 10 4 2 4 16-18 14
2:1 0:1 0:2 3:2 4:3
4
"Темп" Відники
2:2 1:1 0:3   2:3 1:0 10 4 2 4 13-14 14
2:3 1:2 2:0 1:0 1:0
5
"Легінь" Брюховичі
0:0 1:3 2:2 3:2   1:4 10 3 3 4 17-20 12
3:2 3:1 2:3 0:1 2:2
6
"Бори" Бориничі
1:2 1:2 1:1 0:1 4:1   10 2 2 6 16-17 8
1:2 3:1 3:4 0:1 2:2

 

 

ТРЕТЯ ЛІГА ЛОАФ "КОЛОС" - ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

  Перше коло  
Час Перший тур фінального етапу / 8 жовтня Рах
14.00

"Мебус" Сторонибаби - "Бори" Бориничі

1:1
12.00

"Темп" Відники - ФК "Комарів"

1:1
16.00

ФК "Острів" - "Легінь" Брюховичі

0:0
Другий тур фінального етапу / 15 жовтня
14.00

"Мебус" Сторонибаби - "Темп" Відники

3:0
13.00

ФК "Комарів" - "Легінь" Брюховичі

3:1
14.00

"Бори" Бориничі - ФК "Острів"

1:2
Третій тур фінального етапу / 22 жовтня
  ФК "Острів" - "Темп" Відники 2:2
14.00 "Легінь" Брюховичі - "Мебус" Сторонибаби 2:2
  ФК "Комарів" - "Бори" Бориничі 2:1
Друге коло
Четвертий тур фінального етапу /  29 жовтня
14.00

"Бори" Бориничі - "Мебус" Сторонибаби

3:4
14.00

ФК "Комарів" - "Темп" Відники

2:1
14.00

"Легінь" Брюховичі - ФК "Острів"

3:2
П'ятий тур фінального етапу / 5 листопада
14.00 "Темп" Відники - "Мебус" Сторонибаби 2:0
14.00 ФК "Острів" - "Бори" Бориничі 2:1
14.00 "Легінь" Брюховичі - ФК "Комарів" 3:1
Шостий тур фінального етапу / 12 листопада
14.00 "Мебус" Сторонибаби - "Легінь" Брюховичі 3:2
  "Темп" Відники - ФК "Острів" 2:3
  "Бори" Бориничі - ФК "Комарів" 3:1

 

 

Турнірна таблиця

ТРЕТЯ ЛІГА ЛОАФ "КОЛОС" - ГРУПА "А"

Команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П М`ячі О
1
"Мебус" Сторонибаби
  0:3 0:1 3:0 1:0 4:2 5:0 1:0 4:0 4:1 18 14 1 3 48-19 43
2:1 1:3 2:2 4:0 4:1 5:4 3:0 2:1 3:0
2
"Шахтар" Острів
3:0   4:1 2:4 2:0 3:0 6:0 1:1 5:0 5:0 18 13 3 2 61-14 42
1:2 1:1 4:1 0:0 1:0 3:1 3:2 13:1 4:0
3
ФК "Комарів"
1:0 1:4   1:2 2:1 1:3 1:1 3:0 10:0 3:2 18 11 3 4 49-25 36
3:1 1:1 4:3 2:2 3:2 6:0 1:2 2:0 4:1
4
"Західний Буг" Павлів
0:3 4:2 2:1   0:1 3:3 0:2 3:2 1:0 3:0 18 9 2 7 44-37 29
2:2 1:4 3:4 5:2 3:1 3:4 0:3 9:2 2:1
5
"Слава" Торки
0:1 0:2 1:2 1:0   5:2 4:1 1:5 2:1 1:0 18 8 3 7 25-31 27
0:4 0:0 2:2 2:5 2:5 2:1 1:0 0:0 1:0
6
"Юність-2" Верхня Білка
2:4 0:3 3:1 3:3 2:5   3:1 1:0 11:2 2:0 18 7 3 8 43-39 24
1:4 0:1 2:3 1:3 5:2 2:2 2:2 2:3 1:0
7
ФК "Руданці"
0:5 0:6 1:1 2:0 1:4 1:3   2:0 3:1 1:0 18 7 2 9 29-45 23
4:5 1:3 0:6 4:3 1:2 2:2 4:1 0:3 2:0
8
"Стандарт" Артасів
0:1 1:1 0:3 2:3 5:1 0:1 0:2   2:6 1:0 18 6 2 10 29-35 20
0:3 2:3 2:1 3:0 0:1 2:2 1:4 5:2 3:1
9
"Енергетик-2" Добротвір
0:4 0:5 0:10 0:1 1:2 2:11 1:3 6:2   2:3 18 3 2 13 26-76 11
1:2 1:13 0:2 2:9 0:0 3:2 3:0 2:5 2:2
10
ФК "Куликів"
1:4 0:5 2:3 0:3 0:1 0:2 0:1 0:1 3:2   18 1 1 16 11-44 4
0:3 0:4 1:4 1:2 0:1 0:1 0:2 1:3 2:2

 

 

БОМБАРДИРИ 

ТРЕТЯ ЛІГА

ГРУПА "А"

Гравець Команда Ігри Голи З пенальті
1 Троць Віталій ФК Шахтар (Острів) 11 14  
2 Адам Богдан Юність Юність (с.Верхня Білка) 7 12 1
3 Прихідько Василь ФК Комарів 10 7  
4 Папроцький Олег Мебус Мебус (Сторонибаби) 11 7  
5 Вихопень Степан ФК Руданці 8 6  
6 Бобко Назар ФК Західний-Буг (Павлів) 9 6  
7 Вовкун Микола Стандарт (Артасів) 10 6  

Склад команди

Гравець Р. Н.
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

 

0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0
 

 

  0 0 0

 

Тренер:

 

 

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz