Друга ліга Львівської області. Група "А"
(Перше коло)
|
Час |
5 травня |
Рахунок |
16.00 |
"Карпати" (Кам'янка-Бузька) - "Босота" (Чорнушовичі) |
3:1 |
16.00 |
"Галичина" (Великий Дорошів) - "Темп" (Відники) |
2:2 |
9 червня |
|
ФК "Синьковичі" - "Думна"(Ременів/Руданці) |
2:2 |
12 травня / Перший тур |
10.05 |
"Старт" (Розворяни) - "Темп" (Відники) |
3:1 |
6.06 |
"Босота" (Чорнушовичі) - "Мебус" (Сторонибаби) |
3:1 |
|
"Думна"(Ременів/Руданці) - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) |
1:1 |
|
"Шахтар" (Острів) - "Галичина" (Великий Дорошів) |
4:1 |
|
"Сокаль-Датський текстиль" - ФК "Синьковичі" |
3:1 |
19 травня / Другий тур |
17.00 |
"Мебус" (Сторонибаби) - "Думна"(Ременів/Руданці) |
0;5 |
|
"Карпати" (Кам'янка-Бузька) - "Сокаль-Датський текстиль" |
5:2 |
|
"Шахтар" (Острів) - "Темп" (Відники) |
0:1 |
|
ФК "Синьковичі" - "Галичина" (Великий Дорошів) |
3:3 |
|
"Старт" (Розворяни) - "Босота" (Чорнушовичі) |
7:1 |
26 травня / Третій тур |
14.00 |
"Сокаль-Датський текстиль" - "Мебус" (Сторонибаби) |
2:1 |
|
"Темп" (Відники) - "Босота" (Чорнушовичі) |
1:0 |
|
"Галичина" (Великий Дорошів) - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) |
3:1 |
|
"Шахтар" (Острів) - ФК "Синьковичі" |
0:0 |
|
"Думна" (Ременів/Руданці) - "Старт" (Розворяни) |
4:1 |
2 червня / Четвертий тур |
29.05 |
"Темп" (Відники) - ФК "Синьковичі" |
2:0 |
16.00 |
"Мебус" (Сторонибаби) - "Галичина" (Великий Дорошів) |
1:1 |
|
"Старт" (Розворяни) - "Сокаль-Датський текстиль" |
2:1 |
|
"Босота" (Чорнушовичі) - "Думна" (Ременів/Руданці) |
2:8 |
8.06 |
"Карпати" (Кам'янка-Бузька) - "Шахтар" (Острів) |
3:1 |
16 червня / П'ятий тур |
17.00 |
"Шахтар" (Острів) - "Мебус" (Сторонибаби) |
3:0 |
|
"Сокаль-Датський текстиль" - "Босота" (Чорнушовичі) |
4:2 |
|
"Галичина" (Великий Дорошів) - "Старт" (Розворяни) |
2:6 |
|
ФК "Синьковичі" - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) |
1:0 |
17.06 |
"Думна" (Ременів/Руданці) - "Темп" (Відники) |
0:2 |
23 червня / Шостий тур |
|
"Темп" (Відники) - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) |
|
14.00 |
"Мебус" (Сторонибаби) - ФК "Синьковичі" |
1:4 |
|
"Старт" (Розворяни) - "Шахтар" (Острів) |
1:2 |
|
"Босота" (Чорнушовичі) - "Галичина" (Великий Дорошів) |
1:5 |
|
"Думна" (Ременів/Руданці) - "Сокаль-Датський текстиль" |
2:1 |
29 червня / Сьомий тур |
|
"Сокаль-Датський текстиль" - "Темп" (Відники) |
0:1 |
|
"Галичина" (Великий Дорошів) - "Думна" (Ременів/Руданці) |
3:2 |
|
"Шахтар" (Острів) - "Босота" (Чорнушовичі) |
10:0 |
|
ФК "Синьковичі" - "Старт" (Розворяни) |
1:1 |
16.00 |
"Карпати" (Кам'янка-Бузька) - "Мебус" (Сторонибаби) |
3:2 |
7 липня / Восьмий тур |
12.00 |
"Мебус" (Сторонибаби) - "Темп" (Відники) |
1:1 |
|
"Старт" (Розворяни) - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) |
0:3 |
|
"Босота" (Чорнушовичі) - ФК "Синьковичі" |
4:0 |
|
"Думна" (Ременів/Руданці) - "Шахтар" (Острів) |
1:1 |
|
"Сокаль-Датський текстиль" - "Галичина" (Великий Дорошів) |
1:1 |
14 липня / Дев'ятий тур |
5.05 |
"Галичина" (Великий Дорошів) - "Темп" (Відники) |
2:2 |
|
"Шахтар" (Острів) - "Сокаль-Датський текстиль" |
|
9.06 |
ФК "Синьковичі" - "Думна"(Ременів/Руданці) |
2:2 |
5.05 |
"Карпати" (Кам'янка-Бузька) - "Босота" (Чорнушовичі) |
3:1 |
|
"Мебус" (Сторонибаби) - "Старт" (Розворяни) |
|
|
(Друге коло) |
|
/ Десятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
/ Одинадцятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
/ Дванадцятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
/ Тринадцятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
/ Чотирнадцятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
/ П'ятнадцятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
/ Шістнадцятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
/ Сімнадцятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
/ Вісімнадцятий тур |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|