Головна » 2015 » Березень » 8 » Справжня кубкова дуель
Справжня кубкова дуель

Стадіон села Андріївка.

"Об'єднаний Суперкубкок".

ФК "Сокіл" Андріївка - ФК "Промінь" Гончарівка.

Для господарів поля команди "Сокіл" Андріївка дебют матчу видався гірше не придумаєш, вже на 15 хвилину гості вели в рахунку 0:2, дублем відзначився Данчук. Майже весь перший тайм у грі господарів мало, що виходило особливо гра не "клеїлась" в атакувальній ланці, та й захисники часто припускались досить грубих помилок. На цьому тлі команда гостей виглядала переконливіше, але і у них проглядались ознаки так званого "весняного футболу", коли футболісти далекі від своїх найкращих кондицій. Так з рахунком 0:2 завершився перший тайм.

Друга половина видалась зовсім іншою, після низки замін, "Сокіл" додав у швидкості і в результаті цього вже на 59 хвилині після невеличкої навали воротар гостей не зміг зафіксувати м'яча у руках, цим скористався Олег Сенчишин, який і проштовхнув шкіряного у ворота. А на 65 хвилині Володимир Ільків красивим ударом із середньої відстані зрівняв рахунок. Незважаючи на зусилля обох команд його змінити на свою користь фінальний свисток пролунав за нічийного рахунку.

Регламентом матчу не було передбачено додатковий час, тож команди почали пробивати пенальті. У футбольній лотереї більш пощастило господарям 8:7. Матч видався на славу, про такі кажуть, справжня кубкова дуель.

Вітаємо команду ФК "Сокіл" Андріївка із здобуттям "Об'єднаного Суперкубка"!