Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Новини футболу
Завантажується...
Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Розклад матчів на 3 - 4 листопада
11:54
Розклад матчів на 3 - 4 листопада

3 листопада - субота

"Кубок східних Федерацій футболу Львівщини"

1/4 фіналу

ФК "Словіта" - ФК "Сокіл" (Андріївка) 1:3

Стадіон: Золочівського радіозаводу. м. Золочів

Арбітр: Максимчук Віталій

Асистенти арбітра:

Початок: 14.00

ФК "Золота Липа" (Ремезівці) - ФК "Спринтер" (Радивилів)0:1

Арбітр: Вольський Степан

Асистенти арбітра:

Початок: 14.00

ФК "Руда" (Руда-Сілецька) - ФК "Гаї-Дітковецькі" 0:1

Стадіон: "Над Бугом" м. Кам'янка-Бузька

Арбітр: Чоп Степан

Асистенти арбітра:

Початок: 15.00

ФК "Січ" (Заболотці) - ФК "Олесько" 2:1

Стадіон: "Ювілейний" м. Броди

Арбітр: Доліновський Олег

Асистенти арбітра:

Початок: 14.00

 

3 листопада - субота

Чемпіонат Львівщини

Третя ліга

Фінальна частина

Четвертий тур

"Мебус" (Сторонибаби) - "Шпиль" (Шпильчина) 2:3

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Іван Гушак, Євген Боднарчук

Спостерігач ФФЛ: Орест Гураль

Початок: 14.00

 

4 листопада - неділя

"Кубок осені" присвячений пам'яті М. А. Братейка

1/4 фіналу

ФК "Топорів" - "Рейнджерс" (Куткір) 12:1

Арбітр: Коцюк Ігог

Асистенти арбітра: Челяда Олексій, Кухаренко Андрій

Початок: 12.00

"Динамо" (Новосілки) - "Буг" (Буськ) 3:1

Арбітр: Мацьків Любомир

Асистенти арбітра: Боднарчук Євген, Гавор Михайло

Початок: 12.00

"Стандарт" (Побужани) - ФК "Олесько" 0:0

Арбітр: Боднарчук Євген

Асистенти арбітра: Мацьків Любомир, Гавор Михайло

Початок: 14.30

ФК "Красне" - ФК "Полтва" 2:1

Арбітр: Коцюк Ігог

Асистенти арбітра: Челяда Олексій, Кухаренко Андрій

Початок: 14.30

 

 

Переглядів: 307 | Додав: olanweb | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz