Завантажується...
Головна » 2015 » Лютий » 28 » Переможці Кубка Буської ДЮСШ
11:48
Переможці Кубка Буської ДЮСШ

В п'ятницю завершились змагання на "Кубок Буської ДЮСШ". Участь прийняли 15 команд учасниць із 16 можливих. Із кожної групи, яка складалась із 4 команд на фінал виходила одна команда і в п'ятницю фінальна частина визначила найсильнішу команду ЗОШ 1-3 ст. До кубків та грамот від спортивної школи для призерів долучилась і Буська федерація футболу, яка посприяла із особистими медалями для учасників призерів. Отже фіналістом учасником які завоювали 4 місце стала Буська ЗОШ 1-3 ст. №1, бронзові медалі отримали учні із с Сторонибаб, срібло додому повезли футболісти із Красненської ЗОШ №2. А кубок Буської ДЮСШ завоювала Андріївська ЗОШ 1-3 ст.

Переможець турніру команда ЗОШ 1-3 ст. с. Андріївка

Срібні призери змагань команда ЗОШ №2 смт. Красне-2

Бронзові призери турніру команда ЗОШ с. Сторонибаби

Фіналісти змагань команда ЗОШ 1-3 ст. №1 м. Буськ

Нагадаю, що минулого тижня відбувся турнір серед команд ЗОШ 1-2 ст. Фото призерів цього змагання можете переглянути у нашій фотогалереї.