Завантажується...
Головна » 2019 » Травень » 12 » ФК "Топорів" володар Суперкубка Буського району
15:15
ФК "Топорів" володар Суперкубка Буського району

Матч за "Суперкубок" Буського району між командами ФК "Топорів" - "Сокіл" (Андріївка) видався напрочуд видовищним. Команди з перших хвилин взяли досить високий темп гри, тримаючи його аж до фінального свістка.

Першими відзначились футболісти ФК "Топорів", на 8 хвилині зустрічі, голом відзначився Андрій Віцькар. А на 38 хвилині першого тайму команда з Андріївки зрівняла рахунок матчу 1:1, гол зі штрафного забив Григорій Фамуляк.

Цей рахунок протримався до кінця гри, а в серії післяматчевих пенальті більш пощастило команди ФК "Топорів" 4:3 на їх користь.

Варто зазначити, що це був останній матч ФК "Топорів". В новому сезоні гратиме об'єднана команда Топорова та Заводського.

Переглядів: 817 | Додав: olanweb | Рейтинг: 0.0/0