Федерація футболу Буського району
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Новини футболу
Завантажується...

Кубок осені присвячений пам'яті М. А. Братейка

Група "А" І В Н П М`ячі О
1
"Дружба" Переволочна
3 2 0 1 8-5 6
2
"Стандарт" Заводське
3 2 0 1 10-4 6
3
ФК "Безброди"
3 2 0 1 3-5 6
4
"УНМ-Красне"
3 0 0 3 0-7 0

 

Група "Б" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Боложинів"
2 1 1 0 3-2 4
2
ФК "Красне"
2 1 1 0 1-1 4
3
"Буг" Буськ
2 0 0 2 1-2 0

 

Група "В" І В Н П М`ячі О
1
"Сокіл" Андріївка
3 3 0 0 22-4 9
2
"Січ" Заболотці
3 2 0 1 5-8 6
3
ФК "Задвір'я"
3 1 0 2 4-7 3
4
"Ера" Ожидів
3 0 0 3 2-14 0

 

Група "Г" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Петричі"
2 2 0 0 11-1 6
2
"Динамо" Новосілки
2 1 0 1 6-5 3
3
"Чехи" Лугове
2 0 0 2 0-11 0

 

"Кубок осені" присвячений пам'яті Михайла Адамовича Братейка
Час

Група "А"

Рахунок
22 жовтня / Перший тур
Стадіон: с. Заводське
12.00 "Стандарт" Заводське - "УНМ Красне" 5:0
Перен-но "Дружба" Переволочна - ФК "Безброди"  
29 жовтня / Другий тур
Стадіон: смт. Красне
13.00 "УНМ Красне" - "Дружба" Переволочна 0:2
15.00 ФК "Безброди" - "Стандарт" Заводське 2:1
5 листопада / Третій тур
Стадіон: с. Андріївка
14.00 "УНМ Красне" - ФК "Безброди" -:+
Стадіон: смт. Красне
14.00 "Дружба" Переволочна - "Стандарт" Заводське 2:4
8 листопада / Пропущений матч
Стадіон: м. Буськ
14.30 "Дружба" Переволочна - ФК "Безброди" 4:1
Група "Б"
22 жовтня / Перший тур
Стадіон: м. Буськ
12.00 "Буг" Буськ - ФК "Боложинів" 1:2
29 жовтня / Другий тур
Стадіон: смт. Красне
11.00 ФК "Красне" - "Буг" Буськ +:-
5 листопада / Третій тур
Стадіон: смт. Красне
12.00 ФК "Боложинів" - ФК "Красне" 1:1
Група "В"
22 жовтня / Перший тур
Стадіон: с. Андріївка
12.00 "Сокіл" Андріївка - "Січ" Заболотці 7:0
14.00 "Ера" Ожидів" - ФК "Задвір'я" 0:1
29 жовтня / Другий тур
Стадіон: с. Андріївка
14.00 "Січ" Заболотці - ФК "Задвір'я" 1:0
12.00 "Ера" Ожидів" - "Сокіл" Андріївка 1:9
5 листопада / Третій тур
Стадіон: с. Андріївка
12.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Задвір'я 6:3
Стадіон: с. Заболотці
12.00 "Ера" Ожидів - "Січ" Заболотці 1:4
Група "Г"
22 жовтня / Перший тур
Стадіон: с. Новосілки
12.00 "Динамо" Новосілки - ФК "Петричі" 1:5
29 жовтня / Другий тур
Стадіон: м. Буськ
12.00 "Динамо" Новосілки - "Чехи" Лугове 5:0
5 листопада / Третій тур
Стадіон: с. Заболотці
14.00 "Чехи" Лугове - ФК "Петричі" 0:6
12 листопада / Півфінал "Кубка осені"

Стадіон: с. Полтва

11.30 "Сокіл" Андріївка -  ФК "Петричі" 4:1
13.30 ФК "Боложинів" - "Дружба" Переволочна 1:3

12 листопада / Півфінал малого Кубка осені

Стадіон: с. Заводське
11.30 "Динамо" Новосілки - "Стандарт" Заводське 0:4
13.30 ФК "Красне" - "Січ" Заболотці 1:1, Пен. 7:6
19 листопада / Фінал "Кубка осені"
Стадіон: с. Андріївка
14.00 "Сокіл" Андріївка - "Дружба" Переволочна 3:1
19 листопада / Фінал малого Кубка осені
Стадіон: с. Андріївка
12.00 "Стандарт" Заводське - ФК "Красне" 2:4

У півфінал "Кубка осені" вийдуть команди, які займуть перші місця у своїх підгрупах

У півфінал "малого Кубка осені" вийдуть команди, які займуть другі місця у своїх підгрупах.

 

 

 

22 жовтня / Суперкубок Буського району
Час Стадіон: м. Буськ Рахунок
16.00 ФК "Красне" - ФК "Топорів" 0:0, пен. 4:1
22 жовтня / Малий Суперкубок Буського району
Стадіон: м. Буськ
14.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Безброди" 0:0, пен. 3:1

 

 

Кубок Буського району
Час 4 червня - неділя / Попередній етап Рахунок
17.30 "Рейнджерс" Куткір - "Сокіл" Андріївка 0:5
15.00 ФК "Безброди" - ФК "Топорів" 2:2, пен. 3:4
14.30 "Динамо" Новосілки - "Стандарт" Побужани 2:3
12.00 ФК "Милятин" - ФК "Полтва" 0:6
12.00

"Опришки" Лісок - "Дружба" Переволочна

1:2
12.00 "Сокіл" Соколя - ФК "Красне" 1:5
15.00 "Явір" Яблунівка - ФК "Задвір'я" 0:2
15.00 "Ера" Ожидів - ФК "Петричі" 3:3, пен. 3:4
12.00 ФК "Олесько" - "Буг" Буськ 1:1, пен. 2:4
17.30 ФК "Боложинів" - "Стандарт" Заводське 0:1
17.30 ФК "Балучин" - "УНМ Красне" 11:0
18 червня
1/8 фіналу
16.00 ФК "Балучин" - ФК "Петричі" 3:6
16.00 ФК "Топорів" - ФК "Полтва" 1:1, д.ч. 3:1
16.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Задвір'я" 1:1, д.ч. 3:2
13.00 ФК "Красне" - "Стандарт" Заводське 5:0
13.30 "Буг" Буськ - "Сокіл" Андріївка 1:4
2 липня
1/4 фіналу
13.00 ФК "Петричі" - ФК "Топорів" 1:1 пен. 8:9
16.00 "Сокіл" Андріївка - "Дружба" Переволочна 2:2, д.ч. 3:2
9 липня
1/2 фіналу (перші матчі)
15.30 ФК "Красне" - "Сокіл" Андріївка 2:0
16.00 ФК "Топорів" - "Стандарт" Побужани 1:1
23 липня
1/2 фіналу (матчі-відповіді)
16.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Красне" 2:2
16.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Топорів" 0:3
30 липня
Фінал
Стадіон: м. Буськ
16.00 ФК "Топорів" - ФК "Красне" 7:1

В разі нічийного результату в основний час, в матчах Кубка району та Малого кубка району, буде призначений додатковий час, а на попередній одразу пробиватимуть пенальті.

Турнірна сітка Кубка району

Клацніть мишкою для збільшення зображення 

 

 
Малий Кубок Буського району
18 червня
Час 1/8 фіналу Рахунок
13.00 "Сокіл" Соколя - ФК "Милятин" 4:1
13.00 "Явір" Яблунівка - ФК "Олесько" 2:0
16.00 "Динамо" Новосілки - ФК "Боложинів" 4:0
13.00 "Опришки" Лісок - "УНМ Красне" 0:2
13.00 "Рейнджерс" Куткір - ФК "Безброди" 1:3
2 липня
1/4 фіналу
16.00 "Сокіл" Соколя - "Явір" Яблунівка  3:1
13.00 ФК "Безброди" - "Ера" Ожидів 3:1
9 липня
1/2 фіналу  (перші матчі)
13.00 "Сокіл" Соколя - "Динамо" Новосілки 1:0
13.00 "УНМ Красне" - ФК "Безброди" 1:0
23 липня
1/2 фіналу  (матчі-відповіді)
16.00 "Динамо" Новосілки - "Сокіл" Соколя 0:0
13.00 ФК "Безброди" - "УНМ Красне" (Стадіон с. Куткір) 5:2
30 липня
Фінал
Стадіон: м. Буськ
14.00 "Сокіл" Соколя - ФК "Безброди" 1:1, д.ч. 1:2

В разі нічийного результату в основний час, в матчах Кубка району та Малого кубка району, буде призначений додатковий час, а на попередній одразу пробиватимуть пенальті.

Турнірна сітка Малого кубка району

Клацніть мишкою для збільшення зображення 

 

Клацніть мишкою для збільшення зображення 

 

"Кубок весни" присвячений пам'яті Дмитра Гладишевського 
Час 2 квітня - неділя / Попередній етап Рахунок
15.30 "Сокіл" (Соколя) - ФК "Полтва" 1:5
13.00 ФК "Безброди" - ФК "Красне" 0:3
15.30 "Опришки" (Лісок) - "Сокіл" (Андріївка) 0:6
13.00 ФК "Балучин" - "Буг" (Буськ) 3:9
15.30

ФК "Топорів" - "Рейнджерс" (Куткір)

17:0
13.00 ФК "Боложинів" - "Мебус" (Сторонибаби) 2:6
15.30 ФК "Олесько" - "Дружба" (Переволочна) 2:3
13.00 "Стандарт" (Побужани) - "Стандарт" (Заводське) 2:0
15.30 ФК "Задвір'я" - "УНМ Красне" 1:0
13.00 "Динамо" (Новосілки) - ФК "Петричі" 1:5
Команди, які вилетять на цій стадії, будуть грати в "Кубку надії"

"Кубок весни" присвячений пам'яті Дмитра Гладищевського

9 квітня - неділя / 1/4 фіналу
15.00 "Мебус" Сторонибаби - ФК "Задвір'я" 7:0
16.00 "Дружба" Переволочна - "Стандарт" Побужани 2:1
13.00 ФК "Топорів" - ФК "Полтва" 3:0
13.00 ФК "Красне" - "Буг" Буськ 0:1
12.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Петричі" 0:1
18 квітня - вівторок / Стиковий матч за вихід в 1/2 фіналу
Стадіон с. Сторонибаби
17.00 "Мебус" Сторонибаби  - "Дружба" Переволочна 6:1

23 квітня - неділя / 1/2 фіналу

Стадіон м. Буськ
13.00 "Мебус" Сторонибаби  - ФК "Топорів"

1:1, д.ч. 1:1, пенальті 3:5

15.30 "Буг" Буськ - ФК "Петричі" 2:2, д.ч. 1:0

30 квітня - неділя / Фінал

Стадіон с. Сторонибаби
16.30 ФК "Топорів" - "Буг" Буськ 1:1, д.ч. 4:1

 

Клацніть мишкою для збільшення зображення 

"Кубок надії" присвячений пам'яті Героїв Майдану

Час 9 квітня - неділя / 1/4 фіналу  
15.30 "Рейнджерс" Куткір - "УНМ Красне" 1:1, 3:4 п.
15.30 ФК "Олесько" - "Динамо" Новосілки 6:1
15.30 ФК "Балучин" - ФК "Боложинів" 3:1
13.00 "Опришки" Лісок - "Стандарт" Заводське 2:3
16.00 "Сокіл" Соколя - ФК "Безброди" 5:3
18 квітня - вівторок / Стиковий матч за вихід в 1/2 фіналу
Стадіон с. Сторонибаби
15.00 "УНМ Красне" - ФК "Олесько" 0:1

23 квітня - неділя / 1/2 фіналу

Стадіон смт. Олесько
13.00 ФК "Олесько" - ФК "Балучин" 2:0
15.30 "Стандарт" Заводське - "Сокіл" Соколя 1:1, пенальті 5:6

30 квітня - неділя / Фінал

Стадіон с. Сторонибаби
14.00 ФК "Олесько" - "Сокіл" Соколя 2:1

Архів - 2016

Архів - 2015

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz