Федерація футболу Буського району
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Новини футболу
Завантажується...

"Кубок весни" присвячений пам'яті Д. Гладишевського

Підсумкова таблиця групового етапу

Група "А" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Кізлів"
2 1 0 1 3-1 3
2
ДЮСШ Буськ
2 1 0 1 1-1 3
3
ФК "Красне"
2 1 0 1 1-3 3

 

Група "Б" І В Н П М`ячі О
1
"Дружба" Переволочна
2 2 0 0 7-1 6
2
"Буг" Буськ
2 1 0 1 6-6 3
3
"Стандарт" Заводське
2 0 0 2 1-7 0

 

Група "В" І В Н П М`ячі О
1
"Стандарт" Побужани
2 1 1 0 7-5 4
2
ФК "Утішків"
2 1 0 1 5-5 3
3
ФК "Полтва"
2 0 1 1 2-4 1

 

Група "Г" І В Н П М`ячі О
1
"Мебус" Сторонибаби
2 2 0 0 19-3 6
2
"Рейнджерс" Куткір
2 0 1 1 4-9 1
3
ФК "Боложинів"
2 0 1 1 3-14 1

 

Група "Д" І В Н П М`ячі О
1
"Сокіл" Андріївка
2 1 1 0 9-1 4
2
ФК "Петричі"
2 1 1 0 4-2 4
3
"Динамо" Новосілки
2 0 0 2 1-11 0

 

Група "Е" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Топорів"
2 2 0 0 8-1 6
2
ФК "Балучин"
2 1 0 1 3-7 3
3
ФК "Олесько"
2 0 0 2 2-5 0

 

 До 1/4 вийдуть команди, які займуть в своїх групах перші місця, та дві кращих команді з числа тих, які займуть друге місце.

 

Команди, які зазнали поразки в 1/4 "Кубка весни", грають в "Малому Кубку весни".

 

"Кубок весни"

Дискваліфіковані гравці

Гравець Команда пропускає Причина

1

Брикайло Володимир

"Буг" Буськ

6 матчів (починаючи від 29.04)

Вилучення (неспортивна поведінка)

 

 

"Кубок весни" присвячений пам'яті Дмитра Гладишевського
Груповий етап
Група "А"
Час Перший тур / 15 квітня Рахунок
15.00

ФК "Кізлів" - ДЮСШ Буськ

Стадіон: м. Буськ

0:1
Арбітр: Боднарчук Євген.
Асистенти арбітра: Мацьків Любомир, Гавор Михайло
Другий тур / 22 квітня
13.00

ФК "Красне" - ДЮСШ Буськ

Стадіон: м. Буськ

1:0
Третій тур / 29 квітня
15.00

ФК "Красне" - ФК "Кізлів"

Стадіон: смт. Красне

0:3
Арбітр: Венглінський Ігор
Асистенти арбітра: Дулиба Володимир, Гавор Михайло
 
Група "Б"
Час Перший тур / 15 квітня Рахунок
13.00

"Буг" Буськ - "Дружба" Переволочна

Стадіон: м. Буськ

1:5
Арбітр: Мацьків Любомир
Асистенти арбітраГавор Михайло, Боднарчук Євген.
Другий тур /  22 квітня
15.00

"Стандарт" Заводське - "Дружба" Переволочна

Стадіон: с. Заводське

0:2
Арбітр:
Асистенти арбітра:
Третій тур / 29 квітня
13.00

"Стандарт" Заводське - "Буг" Буськ

Стадіон: м. Буськ

1:5
Арбітр: Власюк Ігор
Асистенти арбітра: Давидко Володимир, Боднарчук Євген
 
Група "В"
Час Перший тур / 15 квітня Рахунок
13.00

ФК "Полтва" - "Стандарт" Побужани

Стадіон: с. Полтва

2:2
Арбітр: Власюк Ігор
Асистенти арбітра: Кусий Євген, Дулиба Володимир
Другий тур / 22 квітня
13.00

ФК "Полтва" - ФК "Утішків"

Стадіон: с. Сторонибаби

0:2
Арбітр:
Асистенти арбітра:
Третій тур / 29 квітня
15.00

"Стандарт" Побужани - ФК "Утішків"

Стадіон: с. Андріївка

5:3
Арбітр: Каранець Андрій
Асистенти арбітра: Кусий Євген, Сурма Михайло
 
Група "Г"
Час Перший тур / 15 квітня Рахунок
15.00

"Мебус" Сторонибаби - "Рейнджерс" Куткір

Стадіон: с. Сторонибаби

7:2
Арбітр: Давидко Володимир
Асистенти арбітра: Сурма Михайло, Окопний Юрій
Другий тур / 22 квітня
15.00

"Мебус" Сторонибаби - ФК "Боложинів"

Стадіон: с. Сторонибаби

12:1
Арбітр:
Асистенти арбітра:
Третій тур /  29 квітня
13.00

"Рейнджерс" Куткір - ФК "Боложинів"

Стадіон: смт. Красне

2:2
Арбітр: Вольський Степан
Асистенти арбітра: Дулиба Володимир, Гавор Михайло
 
Група "Д"
Час Перший тур / 15 квітня Рахунок
13.00

ФК "Петричі" - "Динамо" Новосілки

Стадіон: с. Сторонибаби

3:1
Арбітр: Сурма Михайло
Асистенти арбітра: Давидко Володимир, Окопний Юрій
Другий тур / 22 квітня
15.00

"Сокіл" Андріївка - "Динамо" Новосілки

Стадіон: м. Буськ

8:0
Арбітр:
Асистенти арбітра:
Третій тур / 29 квітня
13.00

"Сокіл" Андріївка - ФК "Петричі"

Стадіон: с. Андріївка

1:1
Арбітр: Каранець Андрій
Асистенти арбітра: Кусий Євген, Сурма Михайло
 
Група "Е"
Час Перший тур / 15 квітня Рахунок
15.00

ФК "Балучин" - ФК "Олесько"

Стадіон: с. Полтва

3:1
Арбітр: Власюк Ігор
Асистенти арбітра: Кусий Євген, Дулиба Володимир
Другий тур / 22 квітня
13.00

ФК "Топорів" - ФК "Балучин"

Стадіон: с. Заводське

6:0
Арбітр:
Асистенти арбітра:
Третій тур / 29 квітня
15.00

ФК "Олесько" - ФК "Топорів"

Стадіон: м. Буськ

1:2
Арбітр: Давидко Володимир
Асистенти арбітра: Власюк Ігор, Боднарчук Євген
 
1/4 фіналу /
1 травня / Стадіон: с. Сторонибаби
16.00 "Сокіл" Андріївка - ДЮСШ м. Буськ 6:0
Арбітр: Гушак Іван
Асистенти арбітра: Власюк Ігор, Каранець Андрій
18.00 "Мебус" Сторонибаби - ФК "Кізлів" 6:2
Арбітр: Власюк Ігор
Асистенти арбітра: Гушак Іван, Каранець Андрій
6 травня / Стадіон: м. Буськ
15.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Топорів" 0:4
Арбітр: Давидко Володимир
Асистенти арбітра: Власюк Ігор, Сурма Михайло
13.00 ФК "Петричі" - "Дружба" Переволочна 2:3
Арбітр: Власюк Ігор
Асистенти арбітра: Давидко Володимир, Сурма Михайло
1/2 фіналу /
13 травня / Стадіон: с. Андріївка
13.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Топорів" 2:4
9 травня / Стадіон: м. Буськ
18.30 "Мебус" Сторонибаби - "Дружба" Переволочна 1:1, 3:4(п)
Фінал
20 травня / Стадіон: с. Сторонибаби
18.00 ФК "Топорів" - "Дружба" Переволочна 0:0, 2:4(п)

 

"Малий кубок весни"
1/2 фіналу /
Час 9 травня / Стадіон: м. Буськ Ракунок
16.30 ДЮСШ м. Буськ - "Стандарт" Побужани 2:2, 4:5 (п)
13 травня / Стадіон: с. Андріївка
15.00 ФК "Кізлів" - ФК "Петричі" 3:2
Фінал
20 травня / Стадіон: с. Сторонибаби
16.00 "Стандарт" Побужани - ФК "Кізлів" 2:1

 

Архів-2017

Архів - 2016

Архів - 2015

МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz