Федерація футболу Буського району
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Новини футболу
Завантажується...

Кубок Буського району - 2018

Група "А" І В Н П М`ячі О
1
"Буг" (Буськ)
1 1 0 0 12-0 3
2
ФК "Олесько"
1 1 0 0 3-1 3
3
ФК "Балучин"
2 0 0 2 1-15 0

 

Група "Б" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Утішків"
1 1 0 0 4-2 3
2
ФК "Красне"
1 0 1 0 1-1 1
3
ФК "Боложинів"
2 0 1 1 3-5 1

 

Група "В" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Полтва"
1 1 0 0 6-1 3
2
"Рейнджерс" (Куткір)
2 1 0 1 4-7 3
3
"Ера" (Ожидів)
1 0 0 1 1-3 0

 

Група "Г" І В Н П М`ячі О
1
"Стандарт" (Побужани)
1 1 0 0 4-0 3
2
ФК "Петричі"
1 1 0 0 3-0 3
3
"Динамо" (Новосілки)
2 0 0 2 0-7 0

 

Група "Д" І В Н П М`ячі О
1
ФК "Топорів"
1 1 0 0 3-0 3
2
ФК "Кізлів"
1 1 0 0 3-0 3
3
"УНМ Красне"
2 0 0 2 0-6 0

 

Група "Е" І В Н П М`ячі О
1
"Сокіл" (Андріївка)
1 1 0 0 3-1 3
2
"Дружба" (Переволочна)
2 1 0 1 4-5 3
3
"Стандарт" Заводське)
1 0 0 1 2-3 0

 

 

 

Кубок Буського району

Дискваліфіковані гравці

Гравець Команда пропускає Причина
1

 

 

 

 

 

Кубок Буського району - 2018 (Груповий етап)
Група "А"
Час 17 червня / Перший тур Рах.
16.00 ФК "Балучин" - ФК "Олесько" 1:3
1 липня / Другий тур
13.00 "Буг" (Буськ) - ФК "Балучин" 12:0
22 липня / Третій тур
13.00 ФК "Олесько" - "Буг" (Буськ)  
Група "Б"
17 червня / Перший тур
16.00 ФК "Боложинів" - ФК "Красне" 1:1
1 липня / Другий тур
13.00 ФК "Утішків" - ФК "Боложинів" 4:2
22 липня / Третій тур
16.00 ФК "Красне" - ФК "Утішків"  
Група "В"
17 червня / Перший тур
13.00 "Рейнджерс" (Куткір) - "Ера" (Ожидів) 3:1
1 липня / Другий тур
13.00 ФК "Полтва" - "Рейнджерс" (Куткір) 6:1
22 липня / Третій тур
16.00 "Ера" (Ожидів) - ФК "Полтва"  
Група "Г"
17 червня / Перший тур
16.00 "Динамо" (Новосілки) - "Стандарт" (Побужани) 0:4
1 липня / Другий тур
16.00 ФК "Петричі" - "Динамо" (Новосілки) 3:0
22 липня / Третій тур
16.00 "Стандарт" (Побужани) - ФК "Петричі"  
Група "Д"
17 червня / Перший тур
13.00 "УНМ Красне" - ФК "Кізлів" 0:3
1 липня / Другий тур
15.00 ФК "Топорів" - "УНМ Красне" 3:0 (тех)
22 липня / Третій тур
13.00 ФК "Кізлів" - ФК "Топорів"  
Група "Е"
17 червня / Перший тур
13.00 "Стандарт" (Заводське) - "Дружба" (Переволочна) 2:3
1 липня / Другий тур
16.00 "Дружба" (Переволочна) - "Сокіл" (Андріївка) 1:3
22 липня / Третій тур
13.00 "Сокіл" (Андріївка) - "Стандарт" (Заводське)  
До 1/4 фіналу Кубка Буського району ввійдуть команди, які займуть у своїх групах перші місця. А також, 2 кращих команді, які займуть друге місце. Решта 4 команді, які посядуть друге місце і 4 кращих команді, які займуть третє місце, будуть грати в 1/4 фіналу малого Кубка Буського району. Тобто, 2 команді з найгіршими показниками залишаться "за бортом" змагань.
12 серпня / 1/4 фіналу
     
     
     
     
19 серпня / 1/2 фіналу
     
     
24 або 26 серпня / Фінал
     
 

 

 

Малий Кубок Буського району - 2018
12 серпня / 1/4 фіналу
     
     
     
     
19 серпня / 1/2 фіналу
     
     
24 або 26 серпня Фінал
     
 

 

 

 

Кубок весни - 2018

Архів-2017

Архів - 2016

Архів - 2015

МИ У FACEBOOK
Федерація футболу Буського району
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
javascript://
Федерація футболу Буського району - © 2018 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz