Федерація футболу Буського району
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНД
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Новини футболу
Завантажується...

Чемпіонат Буського району з футзалу (Фінальна частина)

Команда І В Н П М`ячі О
1
"Сокіл" Андріївка
5 5 0 0 39-22 15
2
ФК "Безброди"
5 3 1 1 19-20 10
3
"Стандарт" Заводське
5 2 1 2 18-19 7
4
ФК "Топорів"
5 1 3 1 27-26 6
5
"Олнова" Буськ
5 1 1 3 19-22 4
6
ФК "Олесько"
5 0 0 5 14-27 0

 

Чемпіонат Буського району з футзалу

Фінальна частина сезону 2017 - 2018 року

Час

Перший тур / 10 лютого - субота

Рахунок
1 10.00 ФК "Безброди" - ФК "Олесько" 6:5
2 11.10 "Сокіл" Андріївка - "Олнова" Буськ 6:4
3 12.20 "Стандарт" Заводське - ФК "Топорів" 4:4
Час

Другий тур /  18 лютого - неділя

Рахунок
4 9.45

"Сокіл" Андріївка - "Стандарт" Заводське

8:4
5 14.25  ФК "Безброди" - ФК "Топорів" 2:2
6 15.35 "Олнова" Буськ - ФК "Олесько" 3:2
Час

Третій тур / 24 лютого - субота

Рахунок
7 13.30

"Олнова" Буськ - ФК "Топорів"

8:8
8 14.40 "Стандарт" Заводське - ФК "Олесько" 6:2
9 15.50 ФК "Безброди" - "Сокіл" Андріївка 5:10
У фінальній частині грають команди, які посіли у своїх групах з 1 по 3 місце попереднього етапу чемпіонату Буського району (з урахуванням "золотих" очків)

 

 

 

Кубок Федерації

Команда І В Н П М`ячі О
1
ФК "Боложинів"
5 4 0 1 32-27 12
2
ФК "Полтва"
5 3 0 2 30-25 9
3
"Буг" Буськ
5 3 0 2 29-33 9
4
ФК "Петричі"
5 3 0 2 31-17 9
5
"Явір" Яблунівка
5 2 0 3 28-26 6
6
"Сокіл" Соколя
5 0 0 5 23-45 0

 

"Кубок Федерації" з футзалу 2018 року

Час

Перший тур / 10 лютого - субота

Рахунок
1 13.30 ФК "Петричі" - "Сокіл" Соколя 16:3
2 14.40 ФК "Боложинів" - ФК "Буг" Буськ 6:3
3 15.50 "Явір" Яблунівка - ФК "Полтва" 10:6
Час

Другий тур /  18 лютого - неділя

Рахунок
4 10.55 ФК "Петричі" - ФК "Полтва" 3:4
5 12.05 ФК "Боложинів" - "Явір" Яблунівка 7:4
6 13.15 "Сокіл" Соколя - "Буг" Буськ 8:9
Час

Третій тур / 24 лютого - субота

Рахунок
7 10.00

ФК "Боложинів" - ФК "Петричі"

3:8
8 11.10 ФК "Полтва" - "Буг" Буськ 12:3
9 12.20 "Сокіл" Соколя - "Явір" Яблунівка 0:5 (тех.)
У "кубку Федерації" грають команди, які посіли у своїх групах з 4 по 6 місце попереднього етапу чемпіонату Буського району (з урахуванням "золотих" очків)

 

 

ФУТЗАЛ

Кращі бомбардири

(станом на 18 лютого)

Гравець Команда Голи
1 Сподарик Роман "Явір" Яблунівка 44
2 Дацків Дмитро "Стандарт" Побужани 41
3 Фамуляк Григорій "Сокіл" Андріївка 37
4 Ткачук Юрій "Стандарт" Заводське 33
5 Фургало Назарій ФК "Задвір○я-1" 25
6 Хом'як Роман ФК "Боложинів" 23
7 Безкоровайний Ігор ФК "Утішків" 21
8 Яцинка Роман ФК "Петричі" 21
9 Іванюк Максим "Сокіл" Соколя 21
10 Політило Михайло "Сокіл" Соколя 20
11 Феденишин Олександр ФК "Безброди" 20
12 Якимов Орест ФК "Полтва" 19
13 Івашків Андрій ФК "Топорів" 17
14 Бойко Роман "Явір" Яблунівка 16

 

 

Футзал

Дискваліфіковані гравці

 
Гравець Команда Пропускає Причина  Гравці, які мають 2 жовтих
1

 

 

 

 

Онишко Андрій (ФК "Полтва")

2

   

 

 

Анклевич Ярослав("Буг" Буськ)

3

 

 

 

 

Фецьо Володимир ("Олнова" Буськ)
4

 

       Бойко Роман ("Явір" Яблунівка)
5  

 

     Бойко Сергій ("Явір" Яблунівка)
6         Яцинка Роман (ФК "Петричі")
7         Якимов Орест (ФК "Полтва")
8         Фамуляк Григорій ("Сокіл" Андріївка)
9         Іванюк Максим ("Сокіл" Соколя)
10         П'ятничка Василь (ФК "Олесько")
11         Король Богдан ("Сокіл" Андріївка)
12         Колісник Віталій ("Олнова" Буськ)
13         Воробйов Орест ("Стандарт" Заводське)
14         Якимів Олег (ФК "Полтва")
Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Федерація футболу Буського району - © 2015 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz